Telefon Tavsiyesi İyi Kamera ve İyi Pil

Sponsorlu Bağlantılar

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
İyi Kamera ve İyi Pil
Selamün Aleyküm Nokia N8 im emekli oldu artik androide geçmeliyim. Uzun zamandir araştiriyorum aslinda. Xperia Z serisi hoşuma gidiyor. Note 4 harika bir telefon ama çok pahali. İyi donanima sahip iyi pil ve kameraya sahip bir telefon istiyorum. General Mobile telefonlari nasildir ? Telefon tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi akşamlar.

volumezoom

volumezoom

Üye
Android olması şart değil ise Lumia 1520 kriterlerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. 20mp kamera, 3400mah pil ve iyi bir donanım. İyi akşamlar.

Lumia 930'dan gönderildi

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim en fazla kullanilan android işletim sistemi ne varsa androidde var diye düşünüyorum ben.

byAndroid

byAndroid

Üye
Eyvallah kardeşim en fazla kullanilan android işletim sistemi ne varsa androidde var diye düşünüyorum ben.
Hocam bütçe verin ona göre yardımcı olayım. Ama dediğiniz gibi note 4 te ikiside mevcut hem kamera hem pil. Biraz kameradan feragat ederim derseniz Z3 veya z3 compact da olabilir sizin için

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bütçe de 1400-1500 e kadar dayanabilir en fazla olabilecek.

volumezoom

volumezoom

Üye
Rica ederim, ne alacaksanız hayırlı olsun şimdiden.

Lumia 930'dan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SeLFISH
SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Samsung note serisi dışında çogu kişi istemiyor bu da beni düşündürüyor. Touchwiz ve kapagın plastik olmasi şikayetler arasinda. Sürekli güncelleme alabilir cihazlar mi bunlar ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Samsung note serisi dışında çogu kişi istemiyor bu da beni düşündürüyor. Touchwiz ve kapagın plastik olmasi şikayetler arasinda. Sürekli güncelleme alabilir cihazlar mi bunlar ?
A7 tasarım olarak metal olması lazım. A8 in kasasında ne kullanıldığını tam olarak bilmiyorum plastik olabilir. Ama tasarım olarak müthiş diyebilirim gerek kasa oranı gerek 5.8 mm inceliği ve bataryası muhteşem. Kamera da s6 ve note 5 ten aşa kalır yanı yok. A8 güncelleme konusunda daha iyi. Donanım haberde kullanıcı kulüplerine bakabilirsiniz. Tüm herşey orda yazıyor kullananların yorumu falan

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery Air nasil bir cihaz oldukça ucuz. İlginiz için teşekkür ederim bu arada.

byAndroid

byAndroid

Üye
GM Discovery Air nasil bir cihaz oldukça ucuz. İlginiz için teşekkür ederim bu arada.
O kameradan ne beklenir ki. 2 gb ramli olanı idare eder. Pil ve kamera yönü cihazın eksi yönleri. Sadece inceliği ve tasarımı güzel. Güncelleme yok. Almayın tavsiye etmem.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z serisine ne dersiniz Z2 ve Z3.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
z3c ekranı küçük. 4.6 sana uyarsa al donanımı gayet güzel.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Neden Compact diyosun ki usta Z3 de gayet iyi degil mi.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
O zaman Z2 vs Z3 vs A7 vs A8 diyelim ?

byAndroid

byAndroid

Üye
O zaman Z2 vs Z3 vs A7 vs A8 diyelim ?
Z2 ve a7 yi çıkarabilirsin listeden geriye kalan ikisinden karar ver. Teknoloji mağazasına git eline alıp kurcala. Kameraya falan bak. Hoşuna gideni al

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
a7 alcagina j7 alın. bu konuda ciddiyim j7 daha performanslı.

byAndroid

byAndroid

Üye
a7 alcagina j7 alın. bu konuda ciddiyim j7 daha performanslı.
Aslında o değişir j7 720p ekran a7 1080 birde Türkiye de olanlar exynos modeller mi yoksa Snapdragon 615 olanlar mı ona göre karar verilebilir

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt