• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

italya ligi müziğini arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

niko kyncu

niko kyncu

Üye
    Konu Sahibi
italya ligi müziğini arıyorum
:yuruitalya ligi müziğini arıyorum yardım edin lütfen:yuru

• Beğen
Tepkiler: kartalkazim ve hidayeth25

niko kyncu

niko kyncu

Üye
    Konu Sahibi
çak sagol bu işte bu

rambo24

rambo24

Üye
bakalım aradığım müzik mi?

moyensrien

Üye
eyw.. sağol..

hasanyazkan

Üye
Ya bide bunun ıslıklısı vardı onun ismi lazım bana yardımcı olablirmisiniz. Lalla la lalala diye

lempire

Üye
evet bende o Lalla la lalala olanı arıyorum

mrtrn

Üye
eyw saol

beckham01

Üye
Dostum buda güzel de başka versiyonu lazım bu ntv spor kanalının jeeriğindeki müziği nerden bulabilirim bilen varmı

feyznur

Üye
ntvspor italya ligi maçlarının tanıtımını yaparken bi müzik çalıyor yukardaki müzik arjantin ligi tanıtım müziği idi, ben de uzun zamandır italya ligi tanıtım müziğğini arıyorum reklamlarda çalan bulan ya da parçanınadın bilen varsa söylesin aramaktan yoruldum :(

ogzszn

Üye
kardesm helal olsun valla tek bu forum da buldum 1 numaralı forumum bu artık müzik tam zil sesi yapılcak müzik:heyo::heyo:

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
kardesm helal olsun valla tek bu forum da buldum 1 numaralı forumum bu artık müzik tam zil sesi yapılcak müzik:heyo::heyo:

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler...Aramıza hoşgeldiniz

selimbey.42

Üye
Ya bide bunun ıslıklısı vardı onun ismi lazım bana yardımcı olablirmisiniz. Lalla la lalala diye

O Müziğin Adı Gipsy Kings El mariachi (desperado).
yada buna benzer bişey. arattırırsan çıkar
:bye2:

--------------- Ekleme ---------------

O Müziğin adı sanırım gipsy kings el mariachi

morbeyaz1967

Üye
arkadaşlar bi yarım ya genelde bu jenerik müziğinde ronaldıhıno nun görüntüsüyle beraber çalıyo bu müzik bi enstrumental bişe

cnkrkmzl

Üye
arkadaşlar bende arıyorum ntv ve ntv sporda da çıkıyor hatta morinho'nun komik bir görüntüsü var gözleri büyüyor belki oradan hatırlarsınız.

leonidas14

Üye
evet morbeyaz1967 ye katılıyorum aradığımız müzik daha ensturmental bişidi.Kemna sesi falan çok bariz belli oluodu.Hani bu şarkıda güzel emeğin için teşekkürler.Fakat bu şarkıyı neredn bulacağız.Dünkü Milan_Udinese maçı reklamında yine çaldı???nedir bu şarkı yaaa deliricem

Crescent-23

Crescent-23

Üye
eyvallah kardeşimm

Islıklı Müziği Arayanlar sonunda buldum uzun bi arama oldu ama buldum galiba bunu arıyordunuz.Buyrun dinleyin :)

Diğer Linkler:

mrt1122

Üye
su morinhonun klipte görüntüsü olan müzigi bilen varmı

LYSF

LYSF

Üye
eyvallah kardeşimm

Islıklı Müziği Arayanlar sonunda buldum uzun bi arama oldu ama buldum galiba bunu arıyordunuz.Buyrun dinleyin :)

Diğer Linkler:

eyvallah

rax6

Üye
kardeşim siz hiç maç izlemimusunuz şimdi bu ntv spor varya italya seri a dakı maçları yayınlıyor milan roma felan filan bu maçların saati gelmedende seri a da kımın maçı varsa reklamını yapıor reklamını yaparkende arkada bı müzik çalıyor sade müzik kemanla karısık hızlı bir müzik biz onu istioruz o müziği .4 ay oldu bulamadık ben normalde yazan bırı deılım ama deli ediosunuz adamı habıre çamura yatıosunuz yok cantare sölüyonuzz yok ıslıklı müzikmiş yanı dedemın zamanından kalma şarkıları sölüyonuz biz onları unuttuk ble bilmiosanız bilmioruz diin balide bizde urasmayalım hayır gene anlamdıysanız yıne altını çizeyim şuandakı serie a nın reklam müziği yanı 2010 hayır dedenıze sormayın yanlıslıkla