işyeri için bilgisayarı izleme programı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
işyeri için bilgisayarı izleme programı ?
arkadaşlar win 7 bir bilgisayarım var bu bilgisayarda yapılan tum işlemler gonderılen mesajlar hatta yazılan kelimelerin bir dosyaya kaydeden bir program arıyorum oyle bırsey varmı yanı bılgsayarımda basılan her tusu br yere kaydecedek bırsey acaip onemlı

M.Viper

M.Viper

Üye
İllegal bi durum, yani sen bizden keylogger istiyorsun. Pardon ama kimi kandırıyorsun.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
keyloger ne biraz daha açarmısınız

CmptrCanavarı

CmptrCanavarı

Üye
GALİBA ARKADAŞ ARKNİYETLİ DEĞİL GÜN İÇİNDE PC SİNİ BAŞKASINDA KULLANDIĞI İÇİN SANIRSAM OYLE OLUYOR ONARIN NE LER YAPTIĞINI ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR VE BİZDEN BUNUN İÇİN BİR PROGRAM İSTİYOR DOĞRU BU İŞİ YAPAN PROGRAM DEĞİL BİR VİRÜSDİR KEYLOGGER VİRÜSÜ KNİGHT Cİ LARIN BAŞ BELASI :) 06kubilay06 dostum sen bi işi unut bence zor

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
007 Casus Kullan .. :)

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
arkadalar babamın ısyerınde 40 a yakın ıscı calısıyor masabası hepsının bılgısyarı wın7 bu bılgısayarlardan neler yapıldıgını babam gormek ıstıyor orn ısını mı yapıyo yoksa bosa vakıt mı gecırıyor ogrenmesı lazım bu ısıde bana yıktı bunu yapmama lazım 007 casus ne tam olarak

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kardeş akınsoft diye bir yazilım var.
Bıldıgın ınternet kafe programı saat ucretı felan hesaplıyor...

Bu program sayesınde butun pc lerı tek bılgısayara baglıyorsun..
Istesen o masanın goruntusunu ekranda gorebılıyorsun ıstersen pc yı kapatıyorsun felan..

Paralı bır yazılım.. Kullanımı kolay

her bılgısayara kurulacak her masanın sahıbıne yonetıcı sıfresı verılecek ve calısanlar sıfreyle kullanıcak bılgısayarı.. Babanda kendı bılgısayarından gorebılır ne yapıyorlarsa...

Bu basıt bır onerı...bu tur şirket programları mutlaka vardır.. Arastırmalısın :oke:

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
akınsogt un ucreti ne kadardir ?

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
peki tesekkur ederim

enkazcı

Üye
özelden ulaş yardım ederim sana :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Team Viewer'Da Ayni Islemi Goruyor ..

Hem O Daha Basit Bir Yazilim .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt