Android Telefondan Bilgisayar Klasörlerine Tam Erişim.!!

Sponsorlu Bağlantılar

ciwan__47

ciwan__47

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefondan Bilgisayar Klasörlerine Tam Erişim.!!
ilk önce açıklamamızı yapalım.. bu arada benim telefon root'lu Root'suz telefonda denemedim anladığım kadarıyla Root'suz telefonda da çalışması gerek.. program genel olarak şöyle çalışıyor ORTAK wifi üzerinden dosya paylaşım ve oynatma olanağı sunuyor.. yani PC mize ufak bi program kuruyoruz ve telefonumuza da linkini vereceğim programı kuruyoruz sonra pc'deki programı açıp telefonumuzdan da yuklediğimiz programa giriyoruz tabi bu işlemlerde programı kurdugumuz pc ile androidimiz aynı wifiye bağlı olmalı... farklı wifi denemedim peşinen soylum ama farklı wifilerde işe yaramaz sanırım. programımıza girdigimiz gibi program bi tarama yapar programın pcye kurulu oldugu pcyi bulur bastıgımızda da bilgisayardaki tum klasorlere erişim sağlamış oluruz.. olurda herhangi bi dosyayı falan kilitlemek istersek pcdeki programa girip kilitlemek istedigimiz dosya ya da klasoru ekliyoruz tamam deyip cıkıyoruz.. artık telefondan o programa erişim olmaz.. şimdi gelelim telefondaki programın kullanımına.. hem pcdeki hem de telefondaki kolay arayuzu ve stabilliği hiç sorun cıkarmayan cinsten.. istedigimiz klasore girip pcdeki filmi videoyu oynatabilir yada telefonumuza indirebiliriiz.. benim için asıl onemli olan ozelligi indirmeden film izlemek yada müzik dinleyebilmek.. indirme hızı da cok iyi usb kablosundan kopyalama işlemi kadar hızlı.. izleme desen hiç sıkıntı yok.. flv uzantılı yada diger uzantili videoları sorunsuz izlemeniz için google play'den MXplayer programını kurabilirsiniz..

PC'ye kuracağımız program linkten indiriyoruz =>
bu windows için dropbox linki =>
Telefona kuracağımız programın Google Play Linki =>
bu da apk'mizin dropbox linki =>

Telefondaki programın fotoları..

PC'deki küçük programımızdan bi foto...

Benim için harika bir uygulama markette ücretsiz olması da cabası.. Umarım işinize yarar.. Sağlıcakla...

baran441907

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ciwan__47
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

• Beğen

Samet.25

sagol her seferinde usb kablosu ile ugrasmaya gerek kalmadi

• Beğen
Tepkiler: sduman ve ciwan__47
G305305

G305305

Üye
İndiriyorum.. Teşekkürler..

• Beğen
smh60

smh60

Üye
:tşk:

• Beğen
ciwan__47

ciwan__47

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim yardimi dokunduysa ne mutlu.. en guzeli de film izleme..

Üst Alt