istek - rofs2 nedir bi yardimci olsaniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
istek - rofs2 nedir bi yardimci olsaniz
yaaaa n97 kullaniyorum kendi isletim sistemi yüklü bazi modlari uygulayacam rofs2ye atin dionuz hangi program kullanilir nasil kullanilir bi yardimci olsaniz 1haftadir arastirdim birsey bulamadim

- Tesekkürlerler Simdiden -

juristokrat

juristokrat

Üye
nfe:nokia fırmware edıtôr
nfc:nokıa fırmware cleaner.kardeş rofs dosyasını nfe açar.nfe yi aç snra dosya aça tıkla rofs dosyanı sec snra ckart tusuna bas braz bekle snra ilgili modları sürükle bırak şeklinde atarsın.nfc ile de istemediğin uygulamaları silersın.rofs rom a yazılacak içerikleri içinde barindırır.son olarak flash işlemini de jaf pkey emülatörüyle yapacaksn.bunun detaylı anlatımı var forumda.hadi kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: sm3
sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
nfe:nokia fırmware edıtôr
nfc:nokıa fırmware cleaner.kardeş rofs dosyasını nfe açar.nfe yi aç snra dosya aça tıkla rofs dosyanı sec snra ckart tusuna bas braz bekle snra ilgili modları sürükle bırak şeklinde atarsın.nfc ile de istemediğin uygulamaları silersın.rofs rom a yazılacak içerikleri içinde barindırır.son olarak flash işlemini de jaf pkey emülatörüyle yapacaksn.bunun detaylı anlatımı var forumda.hadi kolay gelsin.

soal kardes

----------Eklendi @ 01:08:33 ---------- Yazıldı @ 01:08:09 ----------

daha detayli bilgi icin link atsaniz süper olur ve böylece bnm gibi biilmeyen arkadaslarda bilgilenir

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
tsk simdi cok güzel oldu :)

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
kardeş son bir şey daha istesem nfe indirdimaçtım ama rofs dosyam yok nasıl bulurum forumu aradım bulamadım bi daha bana bi yardımcı olurmusun

juristokrat

juristokrat

Üye
orjinal yazılım istiyorsan navifirm diye bir program var onunla telefonuna uygun yazılım dosyalarini indireblrsn.yok modifıye edilmiş bir yazılım istiyorsan o yazılımın konusundan yazılım dosyalarini indirebilirsın.yazılım dosyaları core,uda ve rofstur.ancak n97 için çok az modifiyeli yazılım bulursun.son olarak telefona atacağın yazılımın sürüm numarası şu an senin telefonundaki sürüm ile aynı veya daha yüksek bir sürüm olmalı yoksa telefonun açılmaz.eğer çok bilgin yoksa yazılım atma konusunda iyi araştır ve at derim.

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
tmm anladim forumdan bi n97 cfw dosyasini indirince herseyi caktim
nfe ile rofs2 acincca c:/ hafizasi geliyor ordan modlari birakion ve jaf ile flashi cakiyorsun
dogru mu?
sana ne kadar tesekkür etsem az.
Allah razi olsun

juristokrat

juristokrat

Üye
doğru rofsta rom hafızası var c değil de adi z.takıldığın yer olursa yardımcı olurum yine.senden de Allah razı olsun.

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
s.a abi 32 gblik alanına e:\reusorce\font oda bozukmus tel acılıyor ekranı kararıp çizgiler cıkıyor hard formatta olmuyor nasıl hallederim
jaf yada phoneix kullanırsam telin 32 gb lik hafızası biçimlenir mi

juristokrat

juristokrat

Üye
a.s.sorunu tam anlamadım ama söyle dyeym eger 32 gblk alan tel hafızasi ise format atınca bile silinir yani biçimlenir.anck n97 lerde depo hafiza diye birşey var galiba.o sıfırlanır mı blemyrum.

saidistan

Üye
ya arkadaşlar bu rofsu bulamadım nfede dosya aça tıkladıktan sonra bi yardımcı olun bişeyler yazmışsınız ama anlamadım malesef lütfen çok önemli belle yükleyeceğim c6-00 ıma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt