• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İstediğiniz şarkının ismini yazın, mp3 waw şekilde bulayım

Sponsorlu Bağlantılar

106ksk

Üye
sinir ft. orçun - siyah ve beyaz bunu bulursan sevinirim...

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Onu bulamadım vallahi Metin ; nedir senin niyetin:D
Youtube'dan çekiyorum benmüzikleri. Orda yoksa töbe bulamam

batuhan513

Üye
keklik sesi koyabilmisin

SHS

SHS

Üye
Onu bulamadım vallahi Metin ; nedir senin niyetin:D
Youtube'dan çekiyorum benmüzikleri. Orda yoksa töbe bulamam

öyle desene bende youtubedan çekiyorum:ehe canın sağolsun:) neyse ben bakayım bulursam paylaşırım:oke:

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '

kral20062006

Üye
slm öncelikle çalışmalarınızın devamını diliyorum şimdiden çok teşekkür ederim, araf zamanı dizide çalan ağla adlı şarkıyı istiyorum

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]linklerinizin çoğu silinmiş. Ben şu haber müziklerini indirecektim. Show tv nin kapanış piyano müziği var onu paylaşırmısın kardeşim. Teşekkürler.[/SIZE][/COLOR]

ugurgull

Üye
çelik yumruklar filimindeki çocukla robotun dans ettiği bolüm mp3 rıca edebilir miyim şimdiden tesekur ederim

yns05

Üye
nurettin rencber aglama yar parcasini rica etsem gonderirmisiniz ilginiz icin tesekkur ederim

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]henüz cevap gelmemiş.[/SIZE][/COLOR]

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sınav haftasındayım bu aralar isteklerinizi cevaplandıramayacağım. Çok özür dilerim. Müsait olunca yardımcı olmaya çalışacağım

ace_of_spades

Üye
Merhabalar;

[h=1]Ai Se Eu Te Pego var mıdır el de avuçta kısa güzel telefonda kullanabilceğimiz bi tarzda,netten baktım ama pek güzellerini bulamadım..Varsa bir zahmet (:[/h]

garb02

Üye
e2 tv bayanın söylediği şarkısı var lala lala diyerek başlıyor bulabilirseniz rep

yeşll

Üye
Enbe senden kiymetli mi

---------- Eklendi @ 13:42:36 ---------- Yazıldı @ 13:41:31 ----------

Manga yildiz tilbe hani biz

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba. Konumuz aktiftir, hortlaktır, günceldir, diridir ,canlıdır, koçtur koç...
Varsa istekleriniz alayım arkadaşlar.

Üst Alt