• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İstediğiniz şarkının ismini yazın, mp3 waw şekilde bulayım

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
hocam kill bill ıslık melodisi zahmet olmazsa :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Sen de sağol

• Beğen
Tepkiler: SHS

Uzux

Üye
Mustafa ceceli -sensiz olmaz ki

----------Eklendi @ 15:16:18 ---------- Yazıldı @ 15:14:54 ----------

Uşte yazdğm şarkyı bulursanız şevinirm

ikindicayii

Üye
gökçe ne yapardim nakarat kisminin kisa mp3unu bulabilir miyiz ??

Hayalletsen

Üye
cüneyt ergün-akla zarar lütfeeeennnn

SHS

SHS

Üye
bide tiz bi çığlık sesi aaaaaaaaaaa gibi :D mümkünse

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teknik bir hatadan ve de cenazelerimden ötürü isteklerinizi şimdilik yayınlayamayacağım. Bilgisayara format atıp şu meşgaleyi de başımdan atlatabilirsem yardımcı olacagım

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
Arkadaşlar teknik bir hatadan ve de cenazelerimden ötürü isteklerinizi şimdilik yayınlayamayacağım. Bilgisayara format atıp şu meşgaleyi de başımdan atlatabilirsem yardımcı olacagım

Başın sağ olsun

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Başın sağ olsun
Sağolun, yavaş yavaş istekleri yanıtlamaya başlıyorum arkadaşlar, geciktim biraz malum kusura bakmayın

----------Eklendi @ 22:15:25 ---------- Yazıldı @ 22:10:48 ----------

aklıma geldi iphone müziği bulurmusun? çalma melodisi :D
Bütün iphone melodilerini arkadaşım paylaşmış,aradığın muhakkak içerisindedir,bulamazsan bakalım
http://www.maxicep.com/orjinal-zil-ve-mesaj-sesleri/iphone-original-zil-sesleri-85749.html

----------Eklendi @ 22:21:27 ---------- Yazıldı @ 22:15:25 ----------

Mustafa ceceli -sensiz olmaz ki

----------Eklendi @ 15:16:18 ---------- Yazıldı @ 15:14:54 ----------

Uşte yazdğm şarkyı bulursanız şevinirm
http://www.maxicep.com/yerli-melodi...-zil-sesi-indir-istek-604914.html#post4373762

Biraz geç oldu kusura bakmayın

----------Eklendi @ 23:00:47 ---------- Yazıldı @ 22:21:27 ----------

gökçe ne yapardim nakarat kisminin kisa mp3unu bulabilir miyiz ??
http://www.maxicep.com/yerli-melodi...-zil-sesi-indir-yukle-604934.html#post4373966

----------Eklendi @ 23:08:57 ---------- Yazıldı @ 23:00:47 ----------

cüneyt ergün-akla zarar lütfeeeennnn
Biraz geç oldu,umarım değer
http://www.maxicep.com/yerli-melodi...i-kisa-zil-sesi-indir-604936.html#post4374010

----------Eklendi @ 23:13:17 ---------- Yazıldı @ 23:08:57 ----------

bide tiz bi çığlık sesi aaaaaaaaaaa gibi :D mümkünse
http://www.maxicep.com/enstrumantal...sek-ciglik-sesi-indir-604938.html#post4374037
Umarım aradığın vardır:oke

• Beğen
Tepkiler: SHS

kazoom

Üye
leyla ile mecnun dizisinde mecnunun deniz kenarında nasıl diye seslenmesini mp3 şeklinde bulabilirmiyiz? bir de yalan dünya dizisinde çağatay karakterinin kurt cobain yahu grungeın kurucusu sahnesinin mp3 sesi lazım. çok teşekkürler.

(yalan dünya video) ve (leyla ile mecnun nasılll videosu)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
leyla ile mecnun dizisinde mecnunun deniz kenarında nasıl diye seslenmesini mp3 şeklinde bulabilirmiyiz? bir de yalan dünya dizisinde çağatay karakterinin kurt cobain yahu grungeın kurucusu sahnesinin mp3 sesi lazım. çok teşekkürler.

(yalan dünya video) ve (leyla ile mecnun nasılll videosu)
Cok garip istekler:)

Ekli dosyalar

tiikerien

Üye
kardeş balalayka filminde şişman bi kadın otobüste rusça şarkı söylüyor.mobilden yazıyorum youtube 'balalayka tek parça' isimli videoda ilk 30 dakikalarda olması lazım.müziğin filmdeki hali ve mümkünse orjinal şarkıyı bulabilir miyiz.

Ikinci isteğim daha olacak.kabadayı filminde karaca sahnede aaaaaaaa sesleriyle iki tonda müzikler var.bu ve buna benzer aaaaaaaa müziklerinin bi tarzı, albümü varmı en azından isim versen albüm bulmaya çalışırız.yoksa kısa seslerle de idare ederiz.çok uzattım. Kusura bakma

kazoom

Üye
teşekkürler... evet enteresan ama belli konularda özel melodi olacaklar o yüzden... :))
yalan dünya olanını da yükleyebilirmisiniz.

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
kardeş balalayka filminde şişman bi kadın otobüste rusça şarkı söylüyor.mobilden yazıyorum youtube 'balalayka tek parça' isimli videoda ilk 30 dakikalarda olması lazım.müziğin filmdeki hali ve mümkünse orjinal şarkıyı bulabilir miyiz.

Ikinci isteğim daha olacak.kabadayı filminde karaca sahnede aaaaaaaa sesleriyle iki tonda müzikler var.bu ve buna benzer aaaaaaaa müziklerinin bi tarzı, albümü varmı en azından isim versen albüm bulmaya çalışırız.yoksa kısa seslerle de idare ederiz.çok uzattım. Kusura bakma
Vallahi kardeş öyle şeyler istedin ki senin gibi herkes arıyor bunları. Ve işin ilginç tarafı soundtracklarda bu şarkılar ya da melodiler mevcut değil. Benim istediğin müzikleri buraya yüklemem için filmde müzik olan yerleri yakalayıp indirip kesip biçmem lazım ki bu da benim saatlerimi alır

meturas

Üye
Maymun Çarli dizisinin jenerik müziği vardı bulabilirsen iyi olur :)

Üst Alt