istediğim herhangi bir resmi albüm kapağı yapabileceğim bir pro?

Sponsorlu Bağlantılar

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
istediğim herhangi bir resmi albüm kapağı yapabileceğim bir pro?
arkadaşlar cover up kullanıyorum albümlere resim eklemek için.ama o her albüme kapak bulamıyo..internetten kendi bulduğum resmi albüm kapağı yapabileceğim bi program var mı acaba?

----------Eklendi @ 01:49:45 ---------- Yazıldı @ 01:46:49 ----------

cover up'ın bulduğu resimleri sistemde kaydettiği dosyayı buldum.ordaki resimlerden birini sildim aynı formatta aynı isimde aynı boyutlarda kendi bulduğum resmi ekledim ama yemedi:) yine eski resim albüm kapağı olarak kaldı:)

emre2574

emre2574

Üye
bende arıyorum oyle bısı:oke:

najanaja

najanaja

Üye
telde uğraşacağınıza pc de ovi player ile 2 dk da halledin bence. Ben öyle yapıyorum. Önce taglarım sonra albüm resmi ekler tele atarım.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
telde uğraşacağınıza pc de ovi player ile 2 dk da halledin bence. Ben öyle yapıyorum. Önce taglarım sonra albüm resmi ekler tele atarım.

istediğimiz resmi albüm kapağı yapabiliyo muyuz ovi playerda?

emre2574

emre2574

Üye
ovi player ovı suıtenın ıcındemı ben gereksızdır dıye hıc kurmmaıstım :vur:ah

najanaja

najanaja

Üye
elbette hangi resmi istersen. ben google dan 2 dk buluyom resim 900 x 900 boyutlandırıyorum sonra ovi playerla entegre ediyom. Ovi yi açın istediğiniz parçaları içine sürükleyin sonra parçanın üstünde sağı tıklayıp parça ayrıntılarını düzenle seçeneği war onu seçin hem tag layıp hem albüm resmi değiştirebiliyosunuz. Eğer elinizde yoksa ovi akşam pc ye bakayım son sürümü olması lazım elimde buraya ekleyiveririm. Yada isterseniz net tende bulabilirsiniz. Başkalarına bakmayın bence en kolay ve pratik ovi de yapılıyor bu işlem.

emre2574

emre2574

Üye
elbette hangi resmi istersen. ben google dan 2 dk buluyom resim 900 x 900 boyutlandırıyorum sonra ovi playerla entegre ediyom. Ovi yi açın istediğiniz parçaları içine sürükleyin sonra parçanın üstünde sağı tıklayıp parça ayrıntılarını düzenle seçeneği war onu seçin hem tag layıp hem albüm resmi değiştirebiliyosunuz. Eğer elinizde yoksa ovi akşam pc ye bakayım son sürümü olması lazım elimde buraya ekleyiveririm. Yada isterseniz net tende bulabilirsiniz. Başkalarına bakmayın bence en kolay ve pratik ovi de yapılıyor bu işlem.
ovı playerı nerden yukluyoruz

najanaja

najanaja

Üye
kardeşim tam okuyamadın heralde şimdi çalışıyorum ya internetten bulup indireceksin yada bekleyeceksin akşam ben ewe gidince burada paylaşacağım ok.

s3rseri

Üye
ovi player dışında pc programı istiyorsanız Tag Rename var ben kullanıyorum manuel olarakta şarkıları taglayıp albüm kapağı ekleyebiliyorsunuz ...

najanaja

najanaja

Üye
ovi player dışında pc programı istiyorsanız Tag Rename var ben kullanıyorum manuel olarakta şarkıları taglayıp albüm kapağı ekleyebiliyorsunuz ...

kardeşimö az önce kurup denedim dediğin proyu karman çorman bişey nasıl kullanıyosun bu proyu sen sonra mp3tag diye bi pro buldum şimdi hem türkçe hem çok basit bi arayüzü war anında etiketliyosun tavsiye ederim çok güzel bi pro...

ozggurr

ozggurr

Üye
Ovi player indirebileceginiz link:

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
CoverUp 2.0'la telefondan da yapabiliyorum artık

asirtem

Üye
Androidlerde kullanabilecegimiz bi pro var mi ?

Üst Alt