işte ziraat bankasının gerçek yüzü görmeyen kalmasın!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
işte ziraat bankasının gerçek yüzü görmeyen kalmasın!!
benim memleketim anamur mersinin ilçesi ve ailem nedeni ile ığdırda okuyorum yazın memleketteyken bu benim gözüme çarptı kart takılı değilken geçen tanıtım slaytlarının arasından bir resim yakınınızda banka varsa ziraat kendinizde gidip bakabilirsiniz.. sonra ığdıra gelince baktım ki buradada var bu olay ve genelde çevremdekilere bunu hep söylüyorum bugün geçerken telefonumdan fotosunu çektim sizinle paylaşıyorum ziraat bankası canımız türkiyemizi ne hale getirmiş yazık gerçekten yazıklar olsun o bankaya

İŞTE REZALET:

konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum açacak yeri bulamadım moderatörlerimizden özür diliyorum ilgili bölüme konuyu taşırlarsa sevinirim... (fotoğraflar 3 ekim 2009da çekilmiştir n95imle çektim)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ne alakası var? dalga yayılması esnasında merkez gözükmüyor..koskoca devlet bankası şimdi Türkiye'yi yok mu sayacak yani..

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
bence yok sayıyor ve kimse bunun farkında değil bir slayt daha var arada geçen buna benzeyen sırada bekleyenler vardı çekemedim

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ne alakası var? dalga yayılması esnasında merkez gözükmüyor..koskoca devlet bankası şimdi Türkiye'yi yok mu sayacak yani..
niye komple sarı renk yapmıyorlard kesiyorlar:@
Yeter artık ya çıldırcam valla iyice abrtmaya başaldılar
herkeze göndercem bunu saol

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
"şimdiden türkiyemizi ne hale getirmiş" derken neyi kastediyosun ? şimdiden mi ??? Sonradan ne olacak ki ??

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
"şimdiden türkiyemizi ne hale getirmiş" derken neyi kastediyosun ? şimdiden mi ??? Sonradan ne olacak ki ??

evet ya orada bir anlatım bozukluğu yapmışım özür dilerim o bölümü değiştiriyorum

haltie

haltie

Üye
o turkıyenın heryerinden dünyaya mantığını tasıyor öyle sey olurmu ya milleti kıllandırıyosun bosuna ayrıca adminlerden kkonunun kaldırılmasını rica ediyorum karalama war haksız yere

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Fotoğraflarda Ziraat Bankası'nın gerçek yüzünü göremedim dostum açar mısın biraz konuyu ?

Konu ilgili bölüme taşındı.

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar nasıl görmezsiniz orada devleti bölmüşler ikiye doğu yok ! bize bunu yavaş yavaş sindirmeye çalışıyorlar ve başarıyorlarda ne yazıkki ve siz ziraat bankasını karalıyorsun diyorsunuz ! türkiyenin her yerinden dünyaya evet ama türkiye o kdar mı dopı kısmı neden kesilmiş neden devlet bölünmüş !

aLone

aLone

Üye
ben hemen kasıt araramam ama neden böyle yapmış bu dangalaklar

haltie

haltie

Üye
arkadaslar yakından bakarsak görücezkı tum anadolu sarı yani bu deme oluyorki turkıyenın heryerınden dalgalaanmada dunyanın haryerine gerek yok bunlar bölmez bizi kimse merak etmesin bunlarla böluncek kadar düşük bi millet değiliz

catalfleg

catalfleg

Üye
ii yere değinmişsin saol paylaşm ıcn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt