İşte Trabzonspor'un yeni golcü adayı

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
İşte Trabzonspor'un yeni golcü adayı

Trabzonspor Yönetimi, Sparta Prag'ın Kamerunlu golcüsü Kweuke'yi listesine aldı. Yıldız oyuncu için bordo-mavili kulübün dışında Sivasspor'un da girişimde bulunduğu iddia edildi
Yeni sezona Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay önderliğinde iddialı bir kadroyla girmek isteyen Trabzonspor, transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çek basınının haberine göre bordo-mavili yönetim Sparta Prag takımının Kamerunlu forveti Leonard Kweuke için düğmeye bastı. Sparta Prag İletişim Müdürü Ondrej Kasik, yaptığı açıklamada, kulübün yönetim kurulu üyelerinden birinin transfer görüşmeleri yapmak üzerine İstanbul'a gittiğini duyurdu. Kasik, "İsimlerini açıklayamayacağım 3 Türk kulübü, Kweuke ile yakından ilgileniyor. Bu kulüplerden birisi geçen sezon da teklif yapmıştı, fakat maddi konularda anlaşamamıştık. Bu kez çok istekliler" dedi. Çek basını ise bu kulüplerden ikisinin Trabzonspor ve Sivasspor olduğunu vurguladı.

HsynYkt

HsynYkt

Üye
Bence Trabzonspor için uygun bir forvet değil videolarınıda izledim biraz ağır futbolcu.Bilmem belkide işe edebilir ama sanmıyorum :D