Işte o lüks mercedes arabalarının gerçeği (tüyleriniz ürperecek)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jomolocco

Jomolocco

Üye
iyi tofas a binelim o zaman cok tuylerim urperdi ya bu bizim arabada da var arabadayken cod gidiyon baskasi acamiyor calismiyor araba

bu bir guvenlik bunu izinsiz bir sekilde arabayi kacirip sonra arabanin stop etmesi arabanin sucu ne bu tamamen cocuklarin sucu sacma sapan bir konu

maxirabit

maxirabit

Üye

mercedes yenilikleriyle buralara kadar gelmiştir zaten bugüne kadar birçok yeni özelliği mercedes bulmuştur çoğunu patent olarak vermiştir. Ama ben abs'yi buick diye duymuştum :)
Alman teknolojisi bunlara başlangıç oldu aslında şu andada bir çok yenilik Alman otomotivi üzerinden ilerliyor:)
Audi'nin her part arabalarını çıkarıpta dünyaya dağıtmalrı için yeniden bir tren rayı oluşturuluyor çünkü standart tren rayı onların ihtiyacını karşılamıyor:)

- - - Eklendi - - -

iyi tofas a binelim o zaman cok tuylerim urperdi ya bu bizim arabada da var arabadayken cod gidiyon baskasi acamiyor calismiyor araba

bu bir guvenlik bunu izinsiz bir sekilde arabayi kacirip sonra arabanin stop etmesi arabanin sucu ne bu tamamen cocuklarin sucu sacma sapan bir konu
Tofaş'ı çay kaşığıyla bile çalıştırırım:ehe

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Alman teknolojisi bunlara başlangıç oldu aslında şu andada bir çok yenilik Alman otomotivi üzerinden ilerliyor:)
Audi'nin her part arabalarını çıkarıpta dünyaya dağıtmalrı için yeniden bir tren rayı oluşturuluyor çünkü standart tren rayı onların ihtiyacını karşılamıyor:)

- - - Eklendi - - -

Tofaş'ı çay kaşığıyla bile çalıştırırım:ehe
yesss :oke:

ibrother

ibrother

Üye
basit bi guvenlik sistemini bu kadar abartmanin alemi yok , kendimizi bu kadar aciz hissetmeyelim. uzaktan yol yardimi iste susurluk a kadar gitti olay. kamyon ezdi arabayi yol yardimi ne alaka?

maxirabit

maxirabit

Üye
basit bi guvenlik sistemini bu kadar abartmanin alemi yok , kendimizi bu kadar aciz hissetmeyelim. uzaktan yol yardimi iste susurluk a kadar gitti olay. kamyon ezdi arabayi yol yardimi ne alaka?

Düşüncenin ana konusu yol yardım değil zaten şunu demek istiyor önceden bunlar o olaylar olurken neden bu sistemler kullanılmadı. Aslında şu var makaleyi yazan açıkça o sistemlerin ne zaman kullandığını bilinmeden,bu sistem zaten varmış diyip öncedende kullansaymış diye bir mantık yürütmüş ama o sistem zaten okadar eski bir zamanda yoktu. Dediğim gibi gps ve cep telefonun yaygınlaşmasıyla o sistemlerde yaygın oldu tabi makaleyi yazan onların ne zaman çoğaldını ve çıktığını bilmeden bir mantık yürütmüş.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Konu için :tşk: Çok güzelmiş

Nerdeyse arabalar bile android'e geçti biz hâlâ symbian :aha:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Bu basit bir güvenlik sistemi dediğin ne kadar zamanı alıyor üretimde ve tasarımda haberin var mı? Ayrıca;

Basit dediğin sistemi daha düne kadar biliyor muydun haberin var mıydı?
Varsa bile hangi seviye de ve ne düzey koruma sağladığını biliyor musun?
Ne yan amaçlarla kullanıldığını biliyor musun?
Bugüne kadar kaç kişinin hayatını kurtardığını duydun mu?

Kısacası basit deyip geçme ben otomotivci adamım bu konuda biraz sert konuşmuş olabilirim ama biz içini dışını biliyoruz o yüzden böyle söylenmeye gelmez bu konular...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnanmadım.

Asteroid9

Asteroid9

Üye
Gerçekten acayipmiş.. :o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt