İşte karşınızda Nokia Lumia 1020 (Güncelleme: Lumia 909)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
İşte karşınızda Nokia Lumia 1020 (Güncelleme: Lumia 909)

Bildiğiniz gibi Nokia'nın çıkaracağı 41 megapiksellik EOS kod adlı telefonla ilgili bilgiler son 1-2 aydır yoğun olarak sızmaya başladı. Hatta telefona ilişkin pek çok resim ve video da gördük.

Ve bugün telefonun en son halini içeren en net görüntüler ortaya çıktı

Bugüne kadar pek çok cihazın resmi duyurularından önceki ilk sızıntılarını bizlere ulaştıran evleaks, son çıkacak Nokia cihazının pazarlama resimlerini de sızdırdı. Öncelikle ABD'deki AT&T operatörüne özel olarak çıkacak cihazın Nokia Lumia 1020 adını taşıyarak firmanın ilk dört haneli Lumiası olması bekleniyor.

Resimlerden de gördüğümüz gibi Lumia 1020, Lumia 920'de olduğu gibi klasik üst düzey Lumia görüntüsüne sahip. Nokia ilk çıkardığı WP telefon olan Lumia 800 modelinden beri bu tip tasarım üzerinden devam ediyor.

Nokia Lumia 1020'nin resmi tanıtımının 11 Temmuz günü yapılması bekleniyor.

Güncelleme: evleaks yaptığı duyuru ile cihazın model numarasını düşürerek cihazın Lumia 1020 değil Lumia 909 olarak çıkacağını öne sürdü. Bu da akıllara Symbian'daki 41 megapiksellik diğer telefon olan Nokia 808'deki numaralandırma tekniğini getirdi.

lolaman

lolaman

Üye
Gerçek olamayacak kadar iğrenç.

ÖEY

ÖEY

Üye
Vallahi ben de hiç beğenmedim bunu. Bu ne yahu :nono:

alical33

alical33

Üye
önden 920 yi baya bi andırıyor

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Cihaz 909 olacak. evleaks adını değiştirdi. 808 gibi 909 olacak.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bence güzel

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Hasand.

Hasand.

Üye
arkadaslar gercek DUYDUGUMA GORE NOKIA EOS DIYE BIR TELEFON CIKARIYORMUS tam 41 mp kamerası varmıs kasası cok ozel ve dayanıklı madde olan pallarutenden uretılıyormus :megafon: bu da dıyer telefonlar gıbı fıyatı degıl aksıne pahalı ALMAYI:hmmm ALAMZSAM:ağlarım:

Rookie66

Rookie66

Üye
tam bir hayal kırıklığı :kotu:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz modeli Lumia 909 olarak güncellendi.

Sarangni

Sarangni

Üye
Resim de ki logo AT&A firmasına ait...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
iyi güzelde cihazın arka kısmını kale kilit mi tasarladı acaba:)

- - - Eklendi - - -

iyi güzelde cihazın arka kısmını kale kilit mi tasarladı acaba:)

• Beğen
Tepkiler: orian
Sarangni

Sarangni

Üye

Haberin içeriğini okumadınız sanırım.
İçerikte cihaz öncelikle AT&T operatörüne özel olarak çıkacak diye yazıyor. :dry:

Benim okuduğum ve yazdım da içerik eklenmemişti birazdan yazıyordu. :D

Sarangni

Sarangni

Üye

Böyle bi cümle yok tatlım :/ gerçi anladım ama yinede böyle bir cümle yok dilimizde :/

Siz de haklısınız biraz acele ile yazdığım için anlatım bozukluğu oldu.

Yalnız, siz tanımadığınız kişilere tatlım mı diyorsunuz?

Ayrıca "Böyle bi" değil. Böyle bir olacaktı. Tatlımdan sonrada nokta olacaktı. :D

marist

marist

Üye
Nokia düştüğü için ne yapacağını şaşırdı. Böyle şeyler yaparak adını gündeme getirmeye çalışıyor.

serecans

serecans

Üye
bu ne böyle tövbe tövbe arkası çok kaba hala fake olmasını umuyorum çok kötü yaww

Üst Alt