Işte Hayran Olduğum Bir Japon Harikası Nissan Skylıne Gt-r

Sponsorlu Bağlantılar

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Işte Hayran Olduğum Bir Japon Harikası Nissan Skylıne Gt-r
KİM NE DERSE DESİN HER YÖNÜYLE HAYRAN OLDUĞUM BİR ARAÇ. JAPON YAPIMI NİSSAN MARKASININ SKYLINE GT-R MODELİ. NİSSAN SKYLINE GT-R MAKSİMUM HIZ OLARAK 320 KM YAPABİLİYOR. 480 HP'LİK 3.2 LİTRELİK V6 MOTOR, DÖRT TEKERDEN ÇEKİŞ, VE 6 İLERİ ÇİFT DEBRİYAJLI VİTES KUTUSUYLA DONATILMIŞTIR. 100 KM HIZA 3.5 SANİYEDE ÇIKABİLİYOR. SİZLERİ FAZLA BEKLETMEYİM BUYRUN RESİMLER:

BU RESİMLERSE YENİ KASA SKYLINE'A AİT

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

schumici

schumici

Üye
üstteki r-34 kasa apayrı bişeydi. ama alttaki r-35 kasa artık herşeyi aşmış durumda. poscheden daha performanslı bi araç isteyipte porscheden daha ucuza almak insanı nasıl uçurur ama:)

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
skyklıne'a hasta olmayan varmı kardes yaa harıka bı arac schumıcıYe katılıyorum en usttekı aracın ap ayrı bı yerı var Fast And Furıos 2 denmı nedir :) ayrıca Fast And Furuoıs 4 cıkıo yanı adı bole olmıcak ama fılmın 4. cıkıo gecen araba secmelerı vardı

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
skyklıne'a hasta olmayan varmı kardes yaa harıka bı arac schumıcıYe katılıyorum en usttekı aracın ap ayrı bı yerı var Fast And Furıos 2 denmı nedir :) ayrıca Fast And Furuoıs 4 cıkıo yanı adı bole olmıcak ama fılmın 4. cıkıo gecen araba secmelerı vardı
fast and the furıous dan haberim yoktu bilgilendirme ve yorum için teşekkür ederim

suskun_21

suskun_21

Üye
ben hasta degilim.bence audi A8 gibi gelmiyor..beninde ona hastayım.tesekürler

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
ben hasta degilim.bence audi A8 gibi gelmiyor..beninde ona hastayım.tesekürler
tabi arkadaşım herkesin düşüncesine saygımız var, zevkler ve renkler tartışılmaz derler. işte benim zevkimde böyle yani

POWER

POWER

Üye
Yeni kasası çok güzl olmuş fakat Filmden aklımızda çok yer etti eski kasası :)

siberson

siberson

Üye
ben arabalrda modifiye yapmasını sevdiğim için r-34 bana göre acayip güzel bir araba ama modifiyesizde r-35 süper kısacası iki arabada dehşet NİSSAN ın en iyi arabası tabi birde japon teknolojisiyle üst seviye bir araç

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
yeni kasa güzel :)

rbatu

Üye
Mukemmel bir araba 10 hızlı guzel ve atak r-34 ve r-35 mines modelleri çok güçlü ve çok ama çok hızlıdr.r-35 580mi 500 hp mi ne mines modeli r-34 birsürü modeli vardır bunuda söyliyeyim bizim gördüklerimiz r-34 gtr v.spec midnight colur var n1 var n1 v.spec var varda var

parson53

parson53

Üye
bu arabayı görünce bayılasın geliyo çok süper bi araba delisiyim yhaa onun gibi bi arabam olsun 100.000.000 YTL borcum olsun :)

siberson

siberson

Üye
bu arabayı görünce bayılasın geliyo çok süper bi araba delisiyim yhaa onun gibi bi arabam olsun 100.000.000 YTL borcum olsun :)
kardeş arabayı japonyadan türkiyeye getirenekadar onunkadar olmasada ona yakın bir borcun olur:ehe:yuru:islik

nurikaratas

nurikaratas

Üye
japonlar bu işi biliyor arabalar süper...:yuru:yuru:yuru

Pure Life

Pure Life

Üye
süper gerçekden çok güzel

kokowic

kokowic

Üye
Benimde en sevdiğim arabalardan birisi arabanın şekli hızı süper

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
yorumlar için teşekkürler

wurz86

Üye
bu araba herzaman hoşuma gitmiştir sağol paylaşımın için kardeş

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
bu araba herzaman hoşuma gitmiştir sağol paylaşımın için kardeş
rica ederim yorumun için ben teşekkür ederim. skyline benimde her zaman hoşuma gider ve almak istediğim arabadır. ama maalesef imkansız gibi birşey...

zekosum

Üye
Süper bir araçmış

rbatu

Üye
Tr Birtane Var Nismo Tarafında İngilterenden Getittirlmiş 580 Hp Sagdan Direksiyon

Üst Alt