işte bluetooth radar(sonunda s40)

Sponsorlu Bağlantılar

bassasy

bassasy

Üye
    Konu Sahibi
işte bluetooth radar(sonunda s40)
arkadaşlar işte bluetooth radar s40 için 3500c de:oke: denedim çalışıyor
emeğe saygı!!!
Bu arada hem jar hemde jad. olduğunu söylemişmiydim!!!

işte link
bir teşekkürü çok görmeyin!!!:oke::oke:
ekran görüntüsü:
[/URL][/IMG]

• Beğen
Tepkiler: krtpl4152, hek98, ismail_orucov ve 97 diğerleri

sercu

sercu

Üye
Gereksiz bi program ama yine de sağol...

degerli43

degerli43

Üye
ne işe yarıyor ayrıca konu yanlış yerde

aslantepe_1905

Üye
Lınk calısıo mu

superertert

Üye
linkin esası şu sanırsam arkadaş bir kaç kez http:// koymuş + souna html felan koymuş yanlışlıkla heralde.Ben bayaa uzun süre bunu arıodum çalışırsa çok güzel olacak emegine saglık

ya sanki ıssız bi adada gibiyim :D şehirde yaşamama rağmen ender olarak en çevresi boş binalardan birindeyim :D yani BThacklede bununla da normal olarak da tarattım çevremde bi tane bile bluetooth kullanıcısı yok ne şans yaw :D

bassasy

bassasy

Üye
    Konu Sahibi
kardeşimsenin gereksiz bir program dedğin pro için millet 9 sayfa mesaj atıyor ben buldum sen niye eleştiriyorsun.millet ne zamandır bu programı aryıyordu ben buldum...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

link düzeltildi

jatvalca

jatvalca

Üye
teşekkürler emeğe saygı kardeşim

sercu

sercu

Üye
Bişey demedik ya. Şahsen ben gereksiz buluyorum da o yüzden öle yazdım seni suçladığım falan yok kusura bakma.

dewil3

Üye
iyide bu proğram ne işe yarıyo onuda ekleseydiniz yaa
yinede saol....

C01aY

C01aY

Üye
linkin esası şu sanırsam arkadaş bir kaç kez http:// koymuş + souna html felan koymuş yanlışlıkla heralde.Ben bayaa uzun süre bunu arıodum çalışırsa çok güzel olacak emegine saglık

ya sanki ıssız bi adada gibiyim :D şehirde yaşamama rağmen ender olarak en çevresi boş binalardan birindeyim :D yani BThacklede bununla da normal olarak da tarattım çevremde bi tane bile bluetooth kullanıcısı yok ne şans yaw :D

Zaten bluetoothun görüş alanı kaç metreki yaw:ehe:ehe

Emeğe saygı gösterelim bu arada arkadaşlar.

ultradahha

ultradahha

Üye
ne işe yarıyor

bassasy

bassasy

Üye
    Konu Sahibi
kardeşlerim bu program etrafınızdaki bt cihazlarını radar seklinde gosteriyor ve onların yerlerinizi bulmanızı sağlıyor.

jatvalca

jatvalca

Üye
kardeş ben çalıştıramadım kısaca bi tarif edermisin uygulama güvenli bir sağlayıcıdan değil diyip kapanıyor

cpknrkk

Üye
uygulama acılmıyor dıyor 6300 da !

bassasy

bassasy

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim valla ben 3500 c de denedim çalıştı çalışmak içinde ayrı bir gayret göstermedim 6300 da nasıl çalışmadı anlayamadım

cpknrkk

Üye
kardeşim valla ben 3500 c de denedim çalıştı çalışmak içinde ayrı bir gayret göstermedim 6300 da nasıl çalışmadı anlayamadım

arkadasım oncelıkle senden yas olarak buyuk bırısıyım kardesım dıye hıtap etme sana calısmadıgını soyledım.

lundimardin

lundimardin

Üye
arkadaşım yinede sağol akalım program nasıl.

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
işime fazla yaramaz ama yinede emek verdiğin için sağol

bassasy

bassasy

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım oncelıkle senden yas olarak buyuk bırısıyım kardesım dıye hıtap etme sana calısmadıgını soyledım.

ya ben nerden bileyim senin benden büyük veya küçük olduğunu bu arada ben kardeşim dedim baska diyebileceğim bişey daha varsa arkadaşlar sizde yardım edinde bir bulalım yaw

onuribci

onuribci

Üye
çalıştıramadımemeğe saygı

Üst Alt