İşte benim çizimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
çok güzeller :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar :)

sincarezindan

sincarezindan

Üye
kardesim sen ressamsın resmen :)

Duran.Y

Duran.Y

Üye
tebrik ederim harbiden çok güzeller :)

MaxiShe

Üye

Çok başarılı çizim ellerinize sağlık.

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Herkese ayrı-ayrı teşekkür ederim arkadaşlar

burhankoxp22

Üye
bekletme bizi yeni resimler koyarsan sevinirim :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Yeni resimler değil ama en azından görmedikleriniz :)

- - - Eklendi - - -

burhankoxp22 buyur kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: burhankoxp22

burhankoxp22

Üye
kardeş sagolasın sen özel kişiye böyle resim yapıyor musun ? mesela ben sana bir fotograf göndersem sen yapsan olur mu cezası ne ise öderim :) ama ögrenciyim ona göre :D"kontör yüklerim hattına "
fotografın aynısını yap demiyorum kardeş sadece 2 ci resimdeki gibi yapsan benzesin yeter :)
hemen de istemiyorum 2 hafta bekleyebilirim
veya android telefon kullanıyorsan rom yapabilirim android ve symbian dan anlarım pc den donanım telefon arızası kabiliyet çok :)

- - - Eklendi - - -

saat gece 1 e kadar buradayım haberin olsun

- - - Eklendi - - -

telefonu root yazılım aklına ne gelirse yapabilirim hadi sabırsız biriyim :D

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim kardeşim) Kardeşim kusura bakma ama özel resim yapmıyoruz. İşlerden pek vakit olmuyor. Kolumun sakatlığından dolayı işten rapor aldım 2 hafta. Ayrıca ben Azeriyim ve ülkemde oturuyorum ceza ne demek kardeşim seve-seve yapardım ama dediğim gibi işte. Hem senin de gördüğün gibi artık yeni resimler bile yok eski bunlar :(

burhankoxp22

Üye
anladım belli tarihler eski ama geliştir kendini azeri olabilirsin fark eden ne ? geçmiş olsun yinede htc wildfire s kullanıyorsun root yazılım yaparım istersen telefonculara para verme bende telefon tamir satış elektronik yazılım c++ yani herşey var yardımcı olayım sana istersen fotograflarını çok begendim

• Beğen
Tepkiler: FGFC820
FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim kardeşim) ama dediğim gibi ben ve kardeşim çalışıyoruz ve vakit olmuyor. siparişler felan baya çok bu aralar o yüzden yetişdirmem mümkün değil. kusura bakma kardeşim

burhankoxp22

Üye
tamam kardeş sorun degil sadece fotograflar için ayrıca teşekkür etmek istedim "anladım belli tarihler eski ama geliştir kendini azeri olabilirsin fark eden ne ? geçmiş olsun yinede htc wildfire s kullanıyorsun root yazılım yaparım istersen telefonculara para verme bende telefon tamir satış elektronik yazılım c++ yani herşey var yardımcı olayım sana istersen fotograflarını çok begendim" birşeyin karşılıgı degil bunlar

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Galiba son koyduklarımı beğenen olmamış :(

emreolol

Üye
helal olsun tek kelimeyle sacma sapan cizimlerle karsilasmayi bekliyordum ama resimler buyuledi beni her birinin bir anlami var bisey anlatmaya calisiyor(o memeleri yamuk olanda,cizen kisinin askerlikte şap yemeye mahkum olan birini anlatiyor):)

saka bi yana gercekten tebrik ederim hocam

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
helal olsun tek kelimeyle sacma sapan cizimlerle karsilasmayi bekliyordum ama resimler buyuledi beni her birinin bir anlami var bisey anlatmaya calisiyor(o memeleri yamuk olanda,cizen kisinin askerlikte şap yemeye mahkum olan birini anlatiyor):)

saka bi yana gercekten tebrik ederim hocam
Çok teşekkür ederim kardeşim beğenmene sevindim :) Yorumun için çok sağ ol

darkleader

darkleader

Üye

İlluminati..

• Beğen
Tepkiler: FGFC820
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Güzel çizimler...