İspanya'dan Rijkaard'a övgü!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
Barcelona'nın uzun süre teknik direktörlüğünü yaptığı için İspanyol medyası tarafından yakından takip edilen Galatasaray'ın hocası Frank Rijkaard'a övgü geldi.
İspanyol Sport gazetesi, "Frank Rijkaard'ın Türk sevdası" başlığıyla verdiği haber analizde ünlü teknik direktörün kısa sürede başarıyı yakalayarak, kendisini kanıtladığına dikkat çekti.
Haberde, Rijkaard'ın, Galatasaray'da başarılı olamayacağına inananların sessizliğe gömüldüklerinin altı çizilerek, "Bazı kesimler onun, Barça'da gösterdiği başarıyı Galatasaray'da tekrar edemeyeceğine inanıyordu. Geçen zaman bu kişilerin yanıldıklarını gösterdi" yorumu yapıldı.
Galatasaray'ın, Rijkaard yönetiminde çıktığı 11 resmi maçta 9 galibiyet, 2 beraberlik aldığını hatırlatan gazete, bu tablonun hem Hollandalı teknik adam hem de sarı-kırmızılı takım için bir gurur kaynağı olduğunu ifade etti.
Haberde, Frank Rijkaard'ın üç ayda elde ettiği başarıyla Türkiye'yi fethettiği de belirtilerek, "Uzun süredir başarıya hasret kalan Galatasaraylı taraftarlar yeniden ülkede futbolun efendisi olmaya başladılar. Rijkaard, Türkiye'de artık bütün rekorları alt üst edebilecek teknik adam olarak görülüyor" ifadeleri kullanıldı.
 
Consul9

Consul9

Üye
gerçekleri sölemişler:oke:
 

<~STaT!c-X~>

Üye
Nolcaktı nolcaktı?
 
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
kesinlikle dogru bazı hocalar dogru yerde dogru zamanda bulunurlarsa çok iyi işler yapıyorlar
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bence Rijkaard'ın değil bu başarı yönetimin transferdeki başarısı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt