• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İsme Özel Zil Sesi İsteyen Buraya !!!

Sponsorlu Bağlantılar

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam çok teşekkür ederim

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye

Abi çok saolasın

Serhan

Serhan

Üye
Ne işe yarıyor bunlar ? anlamadım ben serhan.mp3 olunca ne oluyor yani ? :bilmm

mahmude

Üye
Abi rüzgar istemistim

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
abi valla çok oldu ama arkadaşlar beğendi safiye ve aybala isimleri için de varsa çok memnun edersin.

unalbaskan

Üye
Ünal
Hamdiye
Lutfen

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Varsa bi İLYAS alırım :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Keşke bütün isimleri en baştan koysaydiniz kolay kolay gerilemezdi konu zaten az giriyorsunuz :-(

unalbaskan

Üye
Keşke bütün isimleri en baştan koysaydiniz kolay kolay gerilemezdi konu zaten az giriyorsunuz :-(

Arkadaşım Ben Foruma 2008 `de üye oldum Bir Cok Arkadaşıma Tavsiye Etdim
Diyorsunki Az Gidiyorsun Evet Haklisin Ama Malum Hayat Şartları Diyelim Konu ilgimi Çektiği icin Boyle Bir istekte Bulundum Saten Çoğu Konuları Beğendiğim Zaman Beğen Tuşuna Basiyorum Emeğe Saygı için Yap Yada Yapma Oda Senin Bilecegin bir Şey Yinede Teşekkür Ederim

biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi

bütün isimleri birden paylaşsaydım konu bu kadar beğenilmezdi.
usta zil sesini beğendim aşağıda yazdığım isimlerinde müziklerini rica etsem verir msn konudan yazamam rastgele bi arkadaşım ulaşırsa diğer mesajlarıma ulaşır

arda
buğra
ege
mert
tolunay
tolga
sedef
selin
irem
reyhan
haki
tolga
pınar
müge
aslı
teşekkürler şimdiden

Lütfen özelden istekte bulunmayınız !!!
Abi rüzgar istemistim

Kusura bakma Rüzgar ismine şuan olmuyor. Ama yapamadıklarımı başka bir şekilde test ediyorum. Yaptığım zaman tekrar paylaşacağım
abi valla çok oldu ama arkadaşlar beğendi safiye ve aybala isimleri için de varsa çok memnun edersin.

Açtığım konuyu Beğenmeyenlerin istekleri önemsenmemektedir. Lütfen Konudaki "Beğen"e tıkladıktan sonra istekte bulununuz
Ünal
Hamdiye
Lutfen

UpOneTR

UpOneTR

Üye

Kusura bakma Rüzgar ismine şuan olmuyor. Ama yapamadıklarımı başka bir şekilde test ediyorum. Yaptığım zaman tekrar paylaşacağım

Açtığım konuyu Beğenmeyenlerin istekleri önemsenmemektedir. Lütfen Konudaki "Beğen"e tıkladıktan sonra istekte bulununuz

Acaba neyle yapıyorsun bizimlede paylaşır misin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Her şey karşılıklı olmaz dostum boyle bir şey de olamaz sen yaparsın yardımda bulunursunuz bizde karşılık olarak beğeniriz tesekkur ederiz.

biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi
Acaba neyle yapıyorsun bizimlede paylaşır misin

Bazıları çok önceden hazırladığım, özel arşivim (ninni zil sesi hariç). bazılarını da hazır bulduğum efekt ses eklerle hazırlıyorum.
Kullandığım bazı Programlar : Goldwave, Adobe Audition CC, Adobe Soundbooth

Not : Bu programları kullanmak için büyük bir ustalık gerektirir. Forumda paylaşması çok zor
Her şey karşılıklı olmaz dostum boyle bir şey de olamaz sen yaparsın yardımda bulunursunuz bizde karşılık olarak beğeniriz tesekkur ederiz.

açtığım konu beğenilmezse konu hiç değer kazanmaz

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu şekilde paylaşım politikamız yok , paylaşımlarda beğeni zorululuğu ne yönetimimizden ne de üyelerimizden kabul görür. Siz paylaşımınızı yaptığınız takdirde devam edip detmeme hakkına zaten sahipsiniz. Bu tür mesajlarınızın bir daha tekrar etmemesini dileriz.

Emeğiniz için tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve Nevarres

Nevarres

Üye
Hocam Ahmet için de yüklerseniz sevinirim. Zippyshare linkine upload edebilir misiniz?

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye

abi ben beğenmiştim ama

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
usta bana acil lazım mp3ler
Pınar tolunay mert aslı selin müge
Arkadaşım Ben Foruma 2008 `de üye oldum Bir Cok Arkadaşıma Tavsiye Etdim
Diyorsunki Az Gidiyorsun Evet Haklisin Ama Malum Hayat Şartları Diyelim Konu ilgimi Çektiği icin Boyle Bir istekte Bulundum Saten Çoğu Konuları Beğendiğim Zaman Beğen Tuşuna Basiyorum Emeğe Saygı için Yap Yada Yapma Oda Senin Bilecegin bir Şey Yinede Teşekkür Ederim
Konu yanlış anlaşıldı galiba şimdi dolu kuyruk oluştu herkes kendi ismini istiyor konu böyle devam etse mesela 50sayfa olsa kendi ismimizi bulmak için tek tek bakacak miyiz amaç farklı burada beğeni şartı koşuluyor.hayır anlamadım da ne yapacak beğeniyi ben burada bir haftadır cevap bekliyorum arkadaşlara söz verdim ben mahcup oluyorum.müziği aldıktan sonra beğeniyi iptal etmek zor olmasa gerek amaç itlik ise bizde yaparız

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Rica etsem Canberk yapabilir misiniz

Üst Alt