işlem başarısız hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evrenos

Üye
    Konu Sahibi
işlem başarısız hatası
SeLam arkadasLar Benim teL markasi nokia6630 tel'e uyumlu program atmak istiyorum fakat bir çogunda işlem başarisiz hatasi veriyor tek bir program yülleye bildim oda anti virüs programi: oyun oLarak Jawa oyunlarda yüklerken probLem çikartmiyor: telimde yazilim yükleme bölümü acik symbian yükleme acik: bu sekilde iken hata neden veriyor acaba: şimdiden teşekkürLer: Birde telimi yeni aldim ve hiç cod' değiştirmedim: Fakat orjinaL Yani 12345 giriyorum açmiyor: bunu nasiL halledebiliriz: SaygiLar SevgiLer....

a21a

a21a

Emekli Yönetici
uygun program yüklüyorsan sorun olmaması gerekir... 12345 orjinal kilit şifresidir açılmıyora telefon daha önce kurcalanmış demektir telefonun ikinci el ise bunları yaşaman normal gibi.. sıfır ise satıcın ile görüşmelisin... ikinci el ise sanırım fabrika ayarlarına dönüp telefonu bir rahatlatmanda fayda olacaktır..

muhammed_ali

Üye
ewet aynı sorun bende de war uygun program bulamıyorum her programda desteklemior filan diyor daha ayrıntılı bilgi werebilirmsinz

symbianboy

Üye
fabrika ayarı *#7370# yapınca oluyor

ysn89

Üye
Bak arkadaşım... Öncelikle oyunların ve programların setup'larını E:/Others klasörüne atıcaksın... Sonra telefondan Ekstra/Dosya Yöneticiden E others'a gir setup'a tıkla ve yükle...

(Aynı sorun bende de var)

Quadriceps

Üye
Slm 6630 da bu tür problemler yasaman normal cünkü 6630 un symbian vers. gecmiste kalan s60 telefonlardan yuksek 6600 ilk çıktığında da insanlar bu tür prob. yasamıstı cunku ozamana kadar tüm prog. 3650 n-gage ve benzeri symbian 6.0 lar icindi daha sonra yeni prog. bu durum düzeltildi simdi aynı sey 6630 icin de gecerli prog. güncel versiyonları cıktıkça yükle telefonunu sürekli güncel tut hiç bir prob. kalmadığını göreceksin.. kolay gelsin

ayrıca *#7370#telefonunu orjinal ayarlarına geri dondurmenin ötesinde format icin kullanılır.

tektabancam

Üye
uygulama yöneticisi> yazılım yükleme> kapalıdır kontrol et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt