isim, şehir, hayvan, ülke , aktör, aktris...

..::Riddick::..

Üye
Arkadaşlar hadi isim şehir olayına girelim bide :)
Şimdi 'A' harfiyle başlayalım üstteki arkadaş , hem üsttekini cevaplasın hem alttakine soru sorsun. O harfle ilgili tüm kategori tükenmedikce diger harfe gecmeyelim. Örnegin bi kaç tane ben oynayayım..

Şehir?

Üye
Adana

Hayvan ?

Mustafa91

Üye
ayı
bitki?

_KyRa_

_KyRa_

Üye
arpa

Üye
Originally posted by prince of hell@May 11 2005, 07:30 PM
arpa
[post=52610]Quoted post[/post]​
Arpa üstteki sorunun cevabı birde aşşağı soru soralım....
aktör?

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by cihanebi+May 11 2005, 11:54 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cihanebi &#064; May 11 2005, 11:54 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-prince of hell@May 11 2005, 07:30 PM
arpa
[post=52610]Quoted post[/post]​
Arpa üstteki sorunun cevabı birde aşşağı soru soralım....
aktör?
[post=52795]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ayhan ışık :)
yeni harfe geçelim :)h :) isim?

muraoyak

Üye
hüseyin bitki

DefectoR

deve dikeni,

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
hakkari

heyvan

burak_kurtt

Üye
selamlar ...yaw bu ne biçim bi olay şurda bikaç program indirecez 1 saattir sitede dolanıyorum.bana adam gibi 6630 için programın nasıl indireleceğini tarif edecek biri yokmu????

burak_kurtt

Üye
Originally posted by burak_kurtt@May 18 2005, 04:44 PM
selamlar ...yaw bu ne biçim bi olay şurda bikaç program indirecez 1 saattir sitede dolanıyorum.bana adam gibi 6630 için programın nasıl indireleceğini tarif edecek biri yokmu????
[post=57876]Quoted post[/post]​
yok galiba....

Üye
Bu arada özeleştiri yapayım bu topic i niye actim bilmiyorum :D kapatabilirsinz gereksiz yer teşkil etmesin :eksi: ;;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by burak_kurtt@May 18 2005, 04:44 PM
[post=57876]Quoted post[/post]​
Konuyu doğru yere açtın mı gereken cevabı alırsın hatta daha fazlasını :off: :off: :off: birde mesajları iki dakka aralıklı atmışsın biraz bekliyebilirdin :nono: :nono: :nono: sen zaten siteye yeni kayıt olmuşsun sana forum kullanım rehberini okumanı tavsiye ederim

akrepkore

akrepkore

Üye
yaw h ile heyvan varmı ki
ben bulamadım neyse yeni harf

rize
MEYVE ?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by akrepkore@May 18 2005, 11:31 PM
yaw h ile heyvan varmı ki
ben bulamadım neyse yeni harf

rize
MEYVE ?
[post=58395]Quoted post[/post]​

H ile başlayan bir sürü hayvan adı var... :)

Horoz , Hindi... :D

akrepkore

akrepkore

Üye
ee devam edelim

massut

massut

Üye
burası fos çıktı. :eksi:

hbalagoz

Üye
x sd

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
oyun sona erdi gaLiba :)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt