Öneri iş yerinde proje açmak için kullanılacak 2si bir arada tablet lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
iş yerinde proje açmak için kullanılacak 2si bir arada tablet lazım
proje çizim okuma açma işlemleri görecek windows 10 kurulu veya 8.1 den windows 10 geçmesi şart altı olmaz.
1.500 tl ye kadar veya 1700 arası olabilir

64 gb hafıza veya daha üstü

klavye çıkarılıp takılacak notebook olmaz

2 gb üstü ram olmalı

ekran kartı kendinden olmalı.

ve bunu alan kişi evinde bir çocuk var ve bunu windows 10 daki oyunları oynayabilir. büyük ihtimalle

ne önerirsiniz.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olabilecek?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
1500 liraya o bahsettigin kriterlerde cihaz bulamazsin. ikincisi gpu, biraz problemli bugun alacagin tablet/pc lerin en iyisinin gpusu maksimum Adreno330-420 seviyesinde performanstalar. Oyun olarak, windows bazında bu tip cihazlardan pek bisey beklemek sacma olur.

(Eski surum Cm/Fm oyunlari, 2D Engine ile yazilmis Dota veya LoL tarzi oyunlari orta ayarda oynatacaktir.)

Bu ara o fiyat araliginda inceledigim birkaç model var, Asus T100 kalite olarak iyi durumda. Ayrilabilen klavyesinin altinda, ekstra hdd girisi ve Usb 3.0 cikisi da mevcut tavsiyem AsusT100'ü incelemen. Gpu olarak Adreno320 seviyesinde ancak 64 Gb modeli saniyorum ulkemize gelmedi. Birde bu urunler tam olarak pc degil, Bioslari kilitli ve recovery mod disinda fazla birsey yapamiyorsun, dedigim gibi pc ozgurlugu de bekleme.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
1500 liraya o bahsettigin kriterlerde cihaz bulamazsin. ikincisi gpu, biraz problemli bugun alacagin tablet/pc lerin en iyisinin gpusu maksimum Adreno330-420 seviyesinde performanstalar. Oyun olarak, windows bazında bu tip cihazlardan pek bisey beklemek sacma olur.

(Eski surum Cm/Fm oyunlari, 2D Engine ile yazilmis Dota veya LoL tarzi oyunlari orta ayarda oynatacaktir.)

Bu ara o fiyat araliginda inceledigim birkaç model var, Asus T100 kalite olarak iyi durumda. Ayrilabilen klavyesinin altinda, ekstra hdd girisi ve Usb 3.0 cikisi da mevcut tavsiyem AsusT100'ü incelemen. Gpu olarak Adreno320 seviyesinde ancak 64 Gb modeli saniyorum ulkemize gelmedi. Birde bu urunler tam olarak pc degil, Bioslari kilitli ve recovery mod disinda fazla birsey yapamiyorsun, dedigim gibi pc ozgurlugu de bekleme.
Bu tür işler için kullanılmayacak proje için kullanılacak çocuk arada oynarsa oyun oynar bu

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hangi oyunu oynayacağı önemli burada, dediğim gibi oyun açısından fazla birşey beklemek sacma olur. oyun için android cihazlara yönelmek daha mantıklı

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
hangi oyunu oynayacağı önemli burada, dediğim gibi oyun açısından fazla birşey beklemek sacma olur. oyun için android cihazlara yönelmek daha mantıklı

Buna benzer oyun sık oynanilmayacak sadece proje çizilecek

Emre

Üye
Hometech W10 işini görür.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bunlar icinse isine yarar saniyorum asus t100 veya bu ara baktigim reeder w100i de var ancak servisinden rezalet diye soz ediyorlar.
hem usb 3.0 destegi, hem servis olayi, hemde arada fiyat farki olmamasi sebebiyle Asus T100 daha mantikli geliyor.

Reeder w100i'nin 64 gb modeli var.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
bunlar icinse isine yarar saniyorum asus t100 veya bu ara baktigim reeder w100i de var ancak servisinden rezalet diye soz ediyorlar.
hem usb 3.0 destegi, hem servis olayi, hemde arada fiyat farki olmamasi sebebiyle Asus T100 daha mantikli geliyor.

Reeder w100i'nin 64 gb modeli var.
Düşüncem

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu ara araştırıp grundig gnb 1161 cv i3 model bir tablet/pc bulup aldım. özellikleri
cpu 1.8 ghz i3 3217u
gpu intel hd graphics 4000
chipset hm76
4 gb ram
64gb ssd
usb 3.0 çıkışı var ikitane
ekran uhd değil hd ama aham şaham fark yok sanıyorum 1080p ile
ayrıca note serisindeki gibi stylus kalemi var
asusdaki gibi klavyenin altında ekstra giriş ve hdd için yer yok.

almadıysan işine yarar sanıyorum.

gpu olarak adreno 420 seviyesindeymiş. eski oyunları oynuyorum, tam detayda şuanda takılma kasma yapmıyor.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
İş yeri adama iphone 6 aldı beğenmedi s6 aldık değiştirdik 2200 liraya aldık 600 liraya bir tablet aldı bilgisayar almaz daha

Konu kapatılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt