İrem (Hayalet Sevgilim) ilk kez sahnede

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
benim rapid beni delirtecek yokmu benim limiti kaldırabilecek
neyse hasanın verdiği linkten indireyim

midnight

midnight

Üye
Originally posted by slayer@Oct 8 2005, 08:22 PM
abartmayın
bu 2 şarkı çokta iyi değil (türkiye standartlarına göre mükemmel ama)

bu 2 parçada çok büyük bir eksiklik var... Duygu
ilk şarkısında bütün acısını şarkıya vermişti
bunda öyle değil

--------------

yaa 'kölem ol' u uğraştım upload ettim bana teşekkür eden yok :( :alsana: :P :P
[post=186993]Quoted post[/post]​

Teşekkürler aga... ;;)

useless84

Üye
dostum hersey cok gusel ama irem olayı balondan baska bisey degilmiş ii bi yalan,ii bi reklam eger erkek arkadasını gercekten sevseydi onun anısına bu tarz yerlere cıkmazdı cok sevmiştim sarkıyı ama artık hicbir anlam ifade etmiyor sakın burada eglence mekanına hicbirsey soylemiyorum cunku benimde defalarca gittim bir yer

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by midnight+Oct 9 2005, 12:36 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Oct 9 2005, 12:36 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-slayer@Oct 8 2005, 08:22 PM
abartmayın
bu 2 şarkı çokta iyi değil (türkiye standartlarına göre mükemmel ama)

bu 2 parçada çok büyük bir eksiklik var... Duygu
ilk şarkısında bütün acısını şarkıya vermişti
bunda öyle değil

--------------

yaa &#39;kölem ol&#39; u uğraştım upload ettim bana teşekkür eden yok  :(  :alsana:  :P :P
[post=186993]Quoted post[/post]​

Teşekkürler aga... ;;)
[post=187230]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bencede tanx

midnight

midnight

Üye
Originally posted by useless84@Oct 9 2005, 01:39 AM
dostum hersey cok gusel ama irem olayı balondan baska bisey degilmiş ii bi yalan,ii bi reklam eger erkek arkadasını gercekten sevseydi onun anısına bu tarz yerlere cıkmazdı cok sevmiştim sarkıyı ama artık hicbir anlam ifade etmiyor sakın burada eglence mekanına hicbirsey soylemiyorum cunku benimde defalarca gittim bir yer
[post=187274]Quoted post[/post]​

Dünya böyle işte kardeş,ölürsün 3 gün ağlanır arkandan,sonra unutulur gider,olan hep ölene olur....hani bir de söz ver ya..ölenle ölünmez diye,gerçekten de kimse ölenle ölmüyor,en çok sevilen bile gün gelir unutulur..acı ama gerçek bu naparsın..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ölüm en kolayı, zor olan ayrılık.

Caine

Caine

Üye
Originally posted by midnight+Oct 9 2005, 03:15 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Oct 9 2005, 03:15 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-useless84@Oct 9 2005, 01:39 AM
[post=187274]Quoted post[/post]​

Dünya böyle işte kardeş,ölürsün 3 gün ağlanır arkandan,sonra unutulur gider,olan hep ölene olur....hani bir de söz ver ya..ölenle ölünmez diye,gerçekten de kimse ölenle ölmüyor,en çok sevilen bile gün gelir unutulur..acı ama gerçek bu naparsın..
[post=187313]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:&#39;( :&#39;( :&#39;( yaw konuşma böyle politik sözler kullanma yaw deşme kimseciklerin yarasını... ölürsem kabrime gelmesin istememmmmmm istememmmmmmmmm

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ölenleri herkes unutmaz midnight.

Caine

Caine

Üye
kesinlikle chawrash ;;) ama unutanda unutsun :&#39;(

midnight

midnight

Üye
Originally posted by Caine@Oct 10 2005, 06:49 PM
kesinlikle chawrash ;;) ama unutanda unutsun :&#39;(
[post=188178]Quoted post[/post]​
Aga ben öldükten sonra unutsa ne olur,unutmasa ne olur.. 8)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Efsane oldu ama albüm çıkarsa bu kadar tutmaz"&#33;