Irc.maxicep.com

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
Irc.maxicep.com
Niye Yok?

Aslında Mirc eski populerliğini kaybetti ama bence yinede sitemizin bi irc girişi olmalı diye düşünüyorum.
Ben Gerekli Şeyleri Sağlarım...
Sadece Forumdaki Başlıklardan Bazıları açık olacak kanal olarak mesala #Nokia #Telefon #Donanım #İnternet vs. vs. ve bu kanallarda forumda moderator olan arkadaşlara access eklenecek online yardım bir nevi mirc ile ilgili olanlar burdan alamadıkları cevapları direk ordan alabilirler diye düşünüyorum ben...

Negative e ve size kalıyor iş...

Ne Dersiniz?

swedeniz

swedeniz

Üye
aslında süper olur sohbet ederiz

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sorunların cevapları İRC'ten verilecekse buranın ne anlamı kalıyor ?

Gereksiz.

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
ChavRash güzel bir muhabbet ortamından da bahsediyoruz biz.
Ben güzel olur diye düşünüyorum... Konuyu taşımıssın sağol ben konularla ilgili olmadığı için oraya açtım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Benim konu taşıma, silme vb. işlemlerine yetkim yok, ben konuyu raporladım Moderatör'lerden bir tanesi taşımış.

Bu konu daha önceden de tartışılmış ve yönetim olumsuz karar vermişti, şimdiki düşünceleri ne olur bilemem ama benim için her yer Paris.

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
hiims daha önce yapılan tartışmadan haberim yok bi ara bırakmıştım internet pc vs. vs. o zaman oldu her halde

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Umudunuzu kesmeyin hemen, bakarsınız açarlar bi adres. Çünkü diğer konu tartışılalı yaklaşık 6 - 7 ay oldu.

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
umut kesmekle ilgisi yok ki ben sadece bir öneride bulundum bizim bu yukarıda yaptığımız konuşmalar forum kirliliğinden başka birşey değil diye düşünüyorum ben

Bu turdeki basit tartışmaları irc ortamında yapmak daha kolay ve eğlenceli olur bence

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O zaman bende şöyle bir soru sorayım...

Orada konuşulacksa forumda ne olacak? Sadece bilgi deposu mu..?? Forum kimi zaman güldüğümüz eğlendiğimiz yer kimi zaman bilgi aldığımız tartıştığımız yer eğer bunu ırc ortamına taşıyacak olursak burada napacaz???

Benim görüşüm yapılmaması yönündedir ki zten daha önceden bu denenmiş olup forum üzerinde aktifliğin yok olduğu tespit edilmiştir..

Konuyuda ben taşıdım bu arada..

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
bu konu ne zaman tartışıldı acaba ve denendi ya

ben bu siteye seninle aynı zamanda başladık diye hatırlıyorum ama ben hiç rastlamadım böyle bir tartışmaya

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
"Chat" diye forumlarda aratırsan karşılaşırsın.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Maxicep zamanında bu yine önerildi ama maxicepten önceki zamanlarda kurulan sitelerde denendi ve oralarda beklenen sonuç ortaya çıkmadı..

Negative'in ve yönetimin görüşü..

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 23 2005, 01&#58;17 AM) [post=213384]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Maxicep zamanında bu yine önerildi ama maxicepten önceki zamanlarda kurulan sitelerde denendi ve oralarda beklenen sonuç ortaya çıkmadı..

Negative&#39;in ve yönetimin görüşü..
[/b][/quote]
doğru galiba mobiletechtrye kurulmuştu hatırlamıyom ama 1-2 kişi vardı online olarak

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
ben mobiltechtr nin sonlarına yetişmiştim zaten oraya uye olduktan yaklaşık bir ay sonra domain değiştirdik

S1FR3K1R1C1

Üye
chat programını ben yaparım daha öncede o işlerle uğraşıyordum maxicep script benden.

Clausius Clapeyron

Üye
forum yetiyor ne yapacanız chat ı ...
bence gereksiz

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(_db_ &#064; Nov 23 2005, 01&#58;22 PM) [post=213513]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence gereksiz
[/b][/quote]babacan niye öyle diyorsun ya maxicep dahada büyümeli mesela sana bişey lazım oldu direkt maxiyardım kanalına gelirsin sorarsın onlarda sana link verir kullanıcı adını şifreni girdikten sonra direkt link&#39;ten faydalanırsın hem iyi muhabbette olur vs. vs.

CooL'n'Quiet

Üye
ark.lar üyesi olduğum bi sitede irc kanalı var ve muhabbet gercekten güzel oluyo he aynı zamanda forumda var 2si ayrı seyler.ircte ztn soru pek sorulmuyo hep muhabbet ben şimdi burdan herhangi birine nerelisin nerde okuyosun diye topic acamam msn&#39;e eklemektense orda anlık muhabbet etmek daha güzel oluyor bence olmalı..

symbianboy

Üye
<div class='quotetop'>(_db_ &#064; Nov 23 2005, 12&#58;22 PM) [post=213513]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bence gereksiz
[/b][/quote]
bencede

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Nov 23 2005, 04&#58;09 PM) [post=213587]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ark.lar üyesi olduğum bi sitede irc kanalı var ve muhabbet gercekten güzel oluyo he aynı zamanda forumda var 2si ayrı seyler.ircte ztn soru pek sorulmuyo hep muhabbet ben şimdi burdan herhangi birine nerelisin nerde okuyosun diye topic acamam msn&#39;e eklemektense orda anlık muhabbet etmek daha güzel oluyor bence olmalı..
[/b][/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt