Irc.maxicep.com

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 22 2005, 11&#58;03 PM) [post=213295]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Sorunların cevapları İRC&#39;ten verilecekse buranın ne anlamı kalıyor ?

Gereksiz.
[/b][/quote]
Chavrash bu konuda haklı o zaman forum denen hizmetin bir anlamı kalmaz, eğer amaç iyi bir muhabbet ortamı ise o zaten var burda, sasdece sen görememişindir o kadar

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Timothy senin server ne alemde irc.gizemli.net

ßu arada bence server fikri güzeL iş yapar diye düşünüyorum

ßen BebekLesHi

aTTra

Üye
Chat için, " Deneme Mesajları & Özel Mesajlar " bölümünü kullanabilirsiniz.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Güzel fikir ama ;

8 &#8226; Forum genelinde, konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlaşmalar yapılamaz.

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Nov 23 2005, 05&#58;57 PM) [post=213684]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Timothy senin server ne alemde irc.gizemli.net

ßu arada bence server fikri güzeL iş yapar diye düşünüyorum

ßen BebekLesHi
[/b][/quote]

gizemli nin reklamını yapacak değilim burda

benim için sorun değil shell maxicep için gerekli butun herşeyi sağlarım ben sadece Negative irc.maxicep.com subdomainini yonlendirmesi ile herşey biter

bence de güzel bir muhabbet ortamı olur diye düşünüyorum. Ne kdar deneme mesajları bölümü olsa da karşımızdaki ile tanışmak için kullanabileceğimiz bir ortam değil diye düşünüyorum orası için

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßen zaten rekLam yapıyorsun demedim ki ??

Neyse ßoşver...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 23 2005, 07&#58;34 PM) [post=213750]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Güzel fikir ama ;

8 &#8226; Forum genelinde, konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlaşmalar yapılamaz.
[/b][/quote]

Deneme Mesajları & Özel Mesajlar
Konu dışında da yeri olmayan, sadece deneme mesajlarınız burada &#33;
Yeni üyeler, forum özelliklerini deneyebilir

Tayfuns

Üye
bence iyi olur ama yinede tabiki negative bilir

Timothy

Üye
    Konu Sahibi
ben hala guzel bir muhabbet ortamı olacağını düşünüyorum

Ozan

Ozan

Admin
Daha önce de yine birkaç ayr&#305; kere konu&#351;mu&#351;tuk bu konuyu site yönetiminden ve çogunluk üye kesiminden olumsuz oy al&#305;nd&#305;g&#305; için, böyle bir&#351;ey dü&#351;ünmüyoruz.

Sitemiz zaten irc chat yapacak kadar elveri&#351;li, öel konular pm den sorulur, herhangi bir soru ortaya ( yani ilgili foruma ) sorulur ve cevap al&#305;r. Forumun avantaj&#305; da bunlar ar&#351;iv olmu&#351; olur mesaj at&#305;ld&#305;g&#305; an ve daimi kal&#305;r. Ula&#351;mak isteyen arama fonksiyonu ile olay&#305; halleder.

Yine de dü&#351;üncen için te&#351;ekkür ederiz

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(Negative &#064; Nov 24 2005, 12&#58;33 AM) [post=213883]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Daha önce de yine birkaç ayrı kere konuşmuştuk bu konuyu site yönetiminden ve çogunluk üye kesiminden olumsuz oy alındıgı için, böyle birşey düşünmüyoruz.

Sitemiz zaten irc chat yapacak kadar elverişli, öel konular pm den sorulur, herhangi bir soru ortaya ( yani ilgili foruma ) sorulur ve cevap alır. Forumun avantajı da bunlar arşiv olmuş olur mesaj atıldıgı an ve daimi kalır. Ulaşmak isteyen arama fonksiyonu ile olayı halleder.

Yine de düşüncen için teşekkür ederiz
[/b][/quote]arkadaşlar yinede aklınızda olsun eğer irc açmaya kalktığınız zaman chat programını ben yaparım (HERŞEY MAXİCEP İÇİN )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt