Irak'lı 15 yaşındaki kızı zorla askerlere satmışlar.. İşte ABD vahşetinin kanıtı !

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Bu Konu Hakkinda Yorum Yapmaya Gerek Yok Geçmişteki Görüntüler Ve Olaylar Herşeyi Açiklamaya Yeter. Ve Tabiki Verilen şehitlerimiz Birkaç çapulcunun Ve Maşanin Elinde ülkemizde Bile Bulunmayan Silahlar Ele Geçiriliyor Bunu Kimler Sağliyor Acaba. Bizler Kuklayi Değil Kuklayi Oynatani Görmeliyiz.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Arkadaşlar yapmayın lütfen yaa.Chavrash bak bir mermi daha az sıkılsa ne fark eder deme fark eder.Tamam belki bu onları önlemez ama en azından onların bu pis oyunlarına alet olmamış oluruz.Doğru söylüyorsun biz önleyemeyiz bunu yapabilecek kişiler belli bu onların sorunu biz başlayalım elbet birgün sesimizi tüm dünya duyar önlem alınır kimbilir...Bu tartışmaya son noktayı koyuyorum hep birbirimizi üzüyoruz...

Fark etmez brimın ( kardeşim ) fark etmez, merminin az veya çok sıkılması fark etmez; sonuçta ölü sayısı az da olsa çok da olsa ölen bir insan. Bu katliamı tümüyle durdurmak varken "belki bir insan daha az ölür" düşüncesi yanlıştır..

Boykot girişimi bu işte etkili olsaydı devletimiz PKK'ya yardım eden kuruluşların mallarının bu ülkeye girişini engeller; dost ülkelere de girmemesi için çaba gösterirdi. Devlet manyak mı da bu malların ülkeye girişine izin veriyor?

Bu konuda yapılan tartışmalarda sinirli anlar oldu; adı üstünde zaten tartışma.. Ancak kimsenin kimseyi üzdüğüne inanmıyorum, her görüş saygı çerçevesi içerisinde belirtildi.

irun

irun

Üye
Dünyanın kan emici keneleri, amerika ve israil belki bizim boykot etmemizle işledikleri insanlık suçlarından vezgeçmeyecek ama, en azından kendi adımıza bu rezilliklerde payımız olmayacak..
Birtek benim boykotumla ne olur demeyin, biyerden başlamak lazım..

POWER

POWER

Üye
Kahrolsun emperyalizm...Şu 6 ülkeden nefret ediyorum hepsi anti-Türk anti İnsanlık... "ABD,İsrail,İngiltere,Yunanistan,Fransa,Danimarka"

UndeRqRo.uNd

Üye
Kahrolsun emperyalizm...Şu 6 ülkeden nefret ediyorum hepsi anti-Türk anti İnsanlık... "ABD,İsrail,İngiltere,Yunanistan,Fransa,Danimarka"

En önemlisini unutmuşsun kardeş Ermenistan.

Chavrash bence haklı ha bir eksik ha bir fazla ,cüzdan dolacağı kadar dolmuş.
Çözüm ne olabilir buna onu da bilemiyorum :(

POWER

POWER

Üye
En önemlisini unutmuşsun kardeş Ermenistan.

Chavrash bence haklı ha bir eksik ha bir fazla ,cüzdan dolacağı kadar dolmuş.
Çözüm ne olabilir buna onu da bilemiyorum :(
Dostum hayır unutmadım isteyerek koymadım çünkü Ermenilerin %95 i bizi seviyor emin ol.Bize düşman olanlar ABD ve FRANSA lobilerindeki ermeniler.Bak ben Hatayda yaşıyorum bizim ilimizde Türkiye'deki tek Ermeni köyü Vakıflar Köyü war.Onlarla çok konuştum hepsi bizi seviyor 70-80 yaşında olnalarla konuştum hepsinin ortak cewabı "Bizim üzerimizden siyaset yapılıyor"

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
boykot edelim !!!