Duyuruyu Kapat

Irak'lı 15 yaşındaki kızı zorla askerlere satmışlar.. İşte ABD vahşetinin kanıtı !

 • 9 Haziran 2007
 • 116723 Okunma
 • 28 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. İşte ABD vahşetinin kanıtı !

  Irak'taki Amerikan vahşiliğini ispatlayan yeni bir video daha ele geçirildi. ABD merkezli www.iraqslogger.com adlı sitenin geçtiğimiz hafta yayınladığı ve ABD Ordusu Suçları Araştırma Birimi'nin soruşturma başlattığı yeni görüntüler, ABD'de kapalı bir alanda çekilmiş. Amatör görüntülerde, işkence skandallarıyla bilinen Ebu Gureyb hapishanesinde Irak'ta bulunduğu dönem gardiyanlık yapmış olan bir asker, yaşadığı ilginç olayları anlatıyor. Görüntüleri çeken kişinin askere “Şu olayı da anlat” diye söz vermesinin üzerinden, eski asker 15 yaşındaki bir kızın nasıl intihar ettiğini şu sözleriyle anlatıyor.

  GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ

  “Kimse bizim her gün orada neler yaptığımızı tahmin bile edemez. Hacıları nasıl ellerinin üstünde yürütüp, havlattığımızı kimse bilemez. Masum insanlar yakalanıp Ebu Gureybe atılmıştı. Bütün “hacılar”la adeta oyuncak gibi oynanıyordu. 15 yaşında bir kız vardı. Kız bir asker tarafından her bir askere 50 dolara satılıyordu. Kendisini asarak intihar etmeden önce her gün 10 kez tecavüze uğruyordu.”

  HABER

  Abd Mallarını Kullanmayalım ölür Müsünüz Amerikan Sigarasi Ve Colasi Içmeden Mcdonalds Da Hamburger Yemeden? Bunlari Yiyip Içip Para Verip De Sonra Ben Türküm Diye Ortalikta Gezenlerden Olmayalim Lütfen !!! Küfrettiklerimize Lanet Okuduklarimiza Parayla Destek Vermeyelim Yani Kendimize Küfretmeyelim.
   


  Yazan: ALpeRenBuGRa
  xxibo bunu beğendi.
 2. Kesinlikle boykot şart...
   
 3. abi şart tmm ama 70m Türkiye nüfusuna nasıl anlatcaksın herkez yapmaz ki

  çnkü bazı şeyleri hayatımıza sokmuşlar..

  medya dioruzz medya hergün bu ürünlerin reklamını yapıolar..

  zor yani

  ancak bunlara bakann haysiyetsiz insan olmuyan seviyesiz acımasız liderler veya bizim üst seviyemiz olan zengin züppelerinin bişeler yapmaları lazım

  ama sanmıorum herkezin gözü para olmuş..insalık ölmüş..
   
 4. Laflarına dikkat et. Türklük ABD mallarını satın almamakla olmuyor gardaşım!

  O satılan mallardan Türkiye Cumhuriyeti de vergisini alıyor; hadi devlete de sen Türk devleti olamazsın desenize! Yıllarca bunun propagandası yapılmaya çalışıldı ki hiç kimse ABD'nin ve diğer zalim devletlerin asıl kaynaklarının bu mallardan gelmediğini anlamadı, o devletler boşuna sömürge devletleri diye anılmıyor.

  Bu tür boş işlerle ABD ve diğer devletleri zor durumda bırakacağınızı mı sanıyorsunuz? Boykot edilen firma Türkiye'den çekilip de başka ülke piyasasına girmeyi akıl edemeyecek mi?

  Hadi bunları da geçin;

  ABD ve işbirlikçilerine karşı başlatılacak bu boykot devleti değil; sadece firmaları etkileyecek. Firmanın ne suçu var? Bir ülkenin yediği boku o ülkenin insanlarına firmalarına mâl edemezsiniz. Firmarlar mı dedi askere, gidin kadınlara; çocuklara tecavüz edin diye, onlar mı başlattı Irak savaşını? Bu yaptığın resmen "genelleme"dir. Siz genelleme yaparsanız kendinize de terörist diyorsunuz; unutmayın PKK'nın içinde Türk olan insanlar da var! Müslümanların hepsini kâfir edemezsin; Müslümanların içinden hiç mi kâfir çıkmadı!
   
 5. arkadaşlar o ülkelerin firmalarına maledemesiniz diye bişey olabilirmi allah aşkına ya..bu tür ülkeler yani tüm dünyayı sömüren ülkeler bunu büyük oranda sermaye gücüyle gerçekleştiriyorlar,yani bu büyük uluslar arası firmalarla en basiti bu firmalar reklam vermeme tehdidiyle medyayı ele geçirip istediği gibi yönlediriyo, dahasını siz düşünün.....
   
 6. E ne yapmak gerek ,cravrsh dostum dediğin oldukça mantiklı geliyor,sana tamamen katılıyorum ama paramızı kendi yerli üretim mallarina harcarsak en azından zarardan kar eder düşüncesiyle yapılmış bir uyarıyı arkadaslar paylaşmışlar,yani sen biz ebirseyler söyle var mı dolaylı da olsa yapabileceğimiz bazi şeyler..
   
 7. ben biraz daha düşündümde eski gelen mailler aklıma geldi,coca cola,pepsi vb. gibi ürünleri alınca direk teror örgütlerine bu firmalrdan paralar aktarılıyor,dolayısıyla boykotun gerekli (sart)olduğu kanısındayim.Tabi bunu mümkün olan en fazla kişiyle yapmak ama çok zor olsada,yapılabilir.
   
 8. o dediğin markaları sokmasınlar Turkiye'ye ne alakası var yiyince hristiyan mı oluosun o markaların mademki öle bi işlevi var sokanda kabahat tüketende değil Küba'yı kutluyorum
   
 9. arkadaşlar biz ister alalım ister almayalım o ülkelerin yaptığı işleri engelleyemeyiz..ama ülkemizde engelleyebilecek güçler var..ve bu güçler de yerinde ve zamanında devreye girecektir..bu ülke ölmedi ölmicek de daha..
   
 10. İnşallah...
   
 11. chavrash çok boş konuşuyorsun coca cola ve marlboro firmalarının abd ve israil ordusuna ne kadar para hibe ettiklerini bir araştır istersen.

  peki bir soru abd ile sıcak çatışmaya birt şekilde girilebilir zira bop denen projesinde TÜRKİYE'nin de adı sıklıkla geçiyor ve abd senatosundan bir üye gerekirse TÜRKİYE'ye de girilir abd çıkarlar herşeyin üzerindedir ve bunu hiçbir güç engelleyemez açıklaması sözde abd tarafındanda kınanmış dost ve müttefik ülke olduğumuz söylenmişti. kendimizden başka dostumuz maalesef yok.

  bir soru abd olmaz diye birşey yok bir savaş çıktığında senin ailende bu şekilde davransa sen yine bu adamların bu ülkelerin mallarını alır mısın aynı şey anana bacına veya diğer akrabalarına yapılsa benim boykot etmemden ne çıkar der misin evet diyorsan sen haklısın arkadasım.
   
 12. Boş konuşuyorsun diyorsun da be adam düşün bakalım bir Marlboro'yla bir CocaCola içeceği almamakla bu devletler bu politikalardan vazgeçecek mi? Hayır.

  ABD'nin çıkarları bu halkın üstünde değildir; 6. Fİlo'nun geldiği gibi gittiğini çok çabuk unutmuşsunuz; onlar boykotla mı çekildi? HAYIR! Direniş ile ... Onların silahı varsa bizim de imanla dolu serhaddimiz var!

  Ben genelleme yapmam arkadaşım; kendime terörist demem; kendime kâfir demem.
   
 13. en azından sen bir mermi parası vermemiş olacaksın yetmez mi sana ?
   
 14. Bir mermi fazla sıkılmış az sıkılmış, önemli olan bu değil. Önemli olan insanların hiç bir şekilde ölmemesi.

  TC neden Kuzey Irak operasyonunu gündemine aldı? Bir asker fazladan öldüğü için mi? Hayır. Hiç asker ölmemesi için; PKK'nın kökünü kurutmak için.
   
 15. bu şekilde düşünen birine başka söyleyecek söz yok. :alkis:alkis:alkis
   
 16. Arkadaşlar yapmayın lütfen yaa.Chavrash bak bir mermi daha az sıkılsa ne fark eder deme fark eder.Tamam belki bu onları önlemez ama en azından onların bu pis oyunlarına alet olmamış oluruz.Doğru söylüyorsun biz önleyemeyiz bunu yapabilecek kişiler belli bu onların sorunu biz başlayalım elbet birgün sesimizi tüm dünya duyar önlem alınır kimbilir...Bu tartışmaya son noktayı koyuyorum hep birbirimizi üzüyoruz...
   
 17. arkadaşlarım tartışmanın ve P_O_W_E_R kardeşimin de sölediği gibi birbirinizi üzmenin bi anlamı yok türkiyedeki daha önce de bahsettiğim güçler gerektiği yerde doğru işler yapacaklardır...bu vatan sahipsiz değildir...
   
Yüklüyor...
24/10/2017 - 01:18