iQURAN PRO 2.5.4 +TURKCE MEAL+6DEGiSiK İMAMDAN MUHTEŞEM KURAN TİLAVETİ

Sponsorlu Bağlantılar

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
sadece türkçe meallli halini uplaod edebilirmsin 1gb ne yahu. bi sevap yapcaniz walla hadi

Sadece sureler ve türkçe meal için ilk mesajda link var zaten ordan indirebilirsin eğer 1 gb yi çok buldunsa programı kur ve sadece istediğin audio dosyalarını ve tr meali programı kullanarak indir.

tahirxcan

Üye
PAylaşım çok güzel. Çok teşekkürler. Keşke uyumlu olduğu modellerin bir listesini de görebilseydik

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
TURK_apprentice

TURK_apprentice

Üye
emeğinize sağlık. İndirdim kurdum çalışıyor. Ama Türkçe olmadı nerde yanlış yaptım ? 5 part olan dosyaları indirmiştim.

TURK_apprentice

TURK_apprentice

Üye
emeğinize sağlık. İndirdim kurdum çalışıyor. Ama Türkçe olmadı nerde yanlış yaptım ? 5 part olan dosyaları indirmiştim.

Arkadaşlar Türkçe olayını hallettim ama ana sayfada sureler Arapça. Konu başlığında ise Türkçe nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

muharrem19811

Üye
öncelikle çok saol

sesli olarak verdiğin 2 tane link var her hangi birisinimi indireceğiz yoksa ikisinidemi

erkamacar

erkamacar

Üye
kardeşim emeğine sağlık Allah razı olsun iyi bir çalışma yapmışsınız, Sudais & Saood Shuraim bu imamların ses dosyasını bana upload edebilirmisiniz? tşk.eder başarılar dilerim.

zeybekli

zeybekli

Üye
eline sağlık

ahme101010

Üye
teşekkürler kardeşim

erkamacar

erkamacar

Üye
kardeşim emeğine sağlık Allah razı olsun iyi bir çalışma yapmışsınız, Sudais & Saood Shuraim bu imamın ses dosyasını bana upload edebilirmisiniz? tşk.eder başarılar dilerim.
Kardeşim Benim Sorunuma bakar mısın bir?

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Benim Sorunuma bakar mısın bir?

kardeş en kısa sürede yükleyeceğim.

----------Eklendi @ 20:24:43 ---------- Yazıldı @ 20:21:14 ----------

öncelikle çok saol

sesli olarak verdiğin 2 tane link var her hangi birisinimi indireceğiz yoksa ikisinidemi
ister bir tanesini indir ister 2 sinide program içinden okuyucu değiştirmen için sadece indirdiğin audio dosyalarına sahip okuyucuları seçebilirsin yani aslında tek bir okuyucuda yeterli olabilir.

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 35_35
dusti

dusti

Üye
Selamlar
Hakikaten çok güzel bir uygulama
Ben Samsung Galaxy Tab 10.1 kullanıyorum ve çok kullanışlı.
Benim isteğim Kuran Meali olarak kimi eklediniz. Eğer mümkünse Prof.Dr. Suat Yıldırım Beyin mealini ekleyebilirmisiniz
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: 35_35
erkamacar

erkamacar

Üye
ALLAH razı olsun kardeş.

rebelpirate

rebelpirate

Üye
teşekkürler

mochima

Üye
allah razı olsun , programı ındırdim de, zip sifresi nedir

----------Eklendi @ 15:07:15 ---------- Yazıldı @ 15:06:42 ----------

allah razı olsun , programı ındırdim de, zip şifresi nedir?? demin eksik yazmışım :)

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
allah razı olsun , programı ındırdim de, zip nedir

----------Eklendi @ 15:07:15 ---------- Yazıldı @ 15:06:42 ----------

allah razı olsun , programı ındırdim de, zip nedir?? demin eksik yazmışım :)

Zip bir arşiv sıkıştırma yöntemidir dosyaları upload ederken daha az yer ve zaman alsın diye sıkıştırdım eğer sorduğun bu ise Yok sorduğun şey zip li yada rar lı dosyanın şiferesi ise "Malibo" yada "malibo" olarak dene indirdiğin dosyaya göre ikisinden biri mutlaka işe yarayacaktır.

samsunggio

Üye
Allah razı olsun ya sağol tam aradığım buydu

garfieldx

Üye
ALLAH senden razı olsun , çok güzel bir program tek imamın ses dosyalarını indirdim,dinlemeye doyamıyorum.emeğine sağlık

karamurathan

Üye
hemşerim iyi bir iş yapmışsın ALLAH senden razı olsun

ama

şu klasör değişecek demişsin değiştireceğimiz klasörün dosya yolunuda bir yazıversen iyi olacak. programı kurduktan sonra iquran klasörü nereye yerleşiyor nerden bilelim? xplore programı ile gizli dosyalar vede sistem dosyalarını göster secenegine bastım telefonun girip cıkmadığım yeri kalmadı ama iquran dosyasını bulamadım bi türlü

şunu söylesende bu işkence bitse

Üst Alt