iQURAN PRO 2.5.4 +TURKCE MEAL+6DEGiSiK İMAMDAN MUHTEŞEM KURAN TİLAVETİ

Sponsorlu Bağlantılar

smt00123

Üye
kardeşim çok sağol. eline sağlık. gerçi çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum. yaklaşık üç saattir indirmeye çalışıyorum. az kaldı çok ağır iniyor. umarım 5800 da çalışır.

5800 da çalışmaz formatı apk:vur:vur

vdere

vdere

Üye
teşekkürler...

alper0642

Üye
Allah razı olsun, eline yüzüne gözüne sağlık

erkamacar

erkamacar

Üye
kardeş. sadece audio olmayan paketi indirdim 20 mb civarıydı. hafızaya atıyorum 280 mb gerekli diyo. özelliklere tıklıyorum 20 mb diyor:S. Hafizada 240 mb boş yer var. Napacagım ben birşey anlamadım. 20 mb den 250 mb nasıl oluyor.

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
Teşekkürler allah razı olsun(h)

beyleryavuz

Üye
allah razı olsun kardes biz bunu okudukca sevap kefen biraz daha agırlasacak.

hotrender

Üye
emeğe saygı

KELGER

KELGER

Üye
kardeşim çok sağol. eline sağlık. gerçi çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum. yaklaşık üç saattir indirmeye çalışıyorum. az kaldı çok ağır iniyor. umarım 5800 da çalışır.

kardeş sen 5800 a android mi yükledin yoksa :ehe

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
bilkurdu1

bilkurdu1

Üye
emeğine sağlık

qaprice

Üye
Çok teşekkürler gerçekten güzel bir paylaşım Allah razı olsun.

baloglurecep

Üye
St*

St*

Üye
TeşekkürLer.

emre66666

Üye
Teşekkürler Eline sağlık

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Rar şifren nedir açamadım. Saygıyla kalın...

rar ilk mesajda yazıyordu ama yine tekrar yazalım
RAR KODU :malibo
teklink rar kodu: Malibo
yukardakileri girmene rağmen açılmıyorsa indirdiğin dosya inerken bozulmuştur tekrar indirmelisin.

----------Eklendi @ 16:37:04 ---------- Yazıldı @ 16:35:51 ----------

Teşekkürler Eline sağlık
rica ederim faydalı olabildikse ne mutlu.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve yaldan

haso07

Üye
çok güzel paylaşım

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar az önce dosyayı yüklediğim linkleri kontrol ettim linklerin tamamı çalışıyor.Ve bu esnada gördümki tamamı tek link olarak yüklenen dosya 40.000 defa indirilmiş.Sevindim demekki 40.000 kişinin duasını almışız çok güzel birşey bu inşallah bi 40.000 daha dua alırız.Ayrıca program android markette 12 tl bence almanızda fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve yaldan
protozoolog

protozoolog

Üye
kardeşim ben iquran klasörünü kopyaladım. ama dosya değişimi ile ilgili birşey sormadı. Ayrıca ses dosyalarını nereye kopyalayacağımı bulamadım.

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben iquran klasörünü kopyaladım. ama dosya değişimi ile ilgili birşey sormadı. Ayrıca ses dosyalarını nereye kopyalayacağımı bulamadım.
Muhtemelen iquran.apk dosyaını kurmadan kopyala yapıştır yapmışın.Eğer öyle ise uygulamayı kur sorunsuz çalışır. Yada kurulumdan sonra hafıza kartında klasör oluşmadan kopyalamışsın ki oda sorun olmaz.Ses dosyalarına gelince zaten eğer teklink olanı indirmişsen ses dosyaları zaten içinde tekrardan kopyalamaana gerek yok eğer önce sadece programı sonrada ses dosyalarını indirmişsen o zaman hafıza kartı içinde bulunan iquran klasörü içindeki audio klaörüne kopyalayacaksın.

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Yeni teklink eklendi

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

baskurt85

Üye
sadece türkçe meallli halini uplaod edebilirmsin 1gb ne yahu. bi sevap yapcaniz walla hadi

Üst Alt