Yardım İpod Touch(sanırım 1 :D) yazılım atılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
İpod Touch(sanırım 1 :D) yazılım atılmıyor
basıyorum açılmıyor cihaz takıyorum kabloyu elma geliyo sonra kapanıyo
bende itunes moda aldım yazılım atim dedim;
tam atmaya başlıyoduki beyaz ekran geldi aniden ve cihaz kendini yeniden başlattı açıldığında altta yazılım atma başlamadan hemen önceki loading şeesi geldi altta sonra aniden kapandı
defalarca böyle oldu yazılmsal mıdır acep halledebilirsem çok işime yaricak
ayrıca şuan açılmıyor itunes modda kaldı
yok mu bir bilen takasa gidecek olursa :ehe

Son düzenleme:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Önce iTunes sonra DFU modu dene belki birinden biri tutar

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
itunes i denedim zaten yazdım ya
ötekine nasıl giriyor

0MG90

0MG90

Üye
Bilgisayarına iTunes yükle. iPod'u bilgisayara bağlayıp dfu moda al. Kurtarma modunda görüp yazılımı indirip atacak iTunes. Senin bir şey yapmana gerek yok.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
yav yazdım ya :ah
alıyorum itunes moda atmıyor yazılımı :(
ve dfu modla itunes mod aynı şey değilmi demin bakdım da aynı lar sanırım :hmmm

0MG90

0MG90

Üye
Nasıl almıyor? Kurtarma modunda cihaz bulundu uyarısı gelmiyor mu?

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
tekrar anlatayım;
cihaz kapalı takıyorum kabloyu basıyorum home a geliyor itunes mod pc de de zaten uyarı veriyor itunes geri yükleme vs diye tamam diyorum basıyorum geri yüklemeye yazılımı seçip çıkarıyo tam atmaya başlicak ken ipod da beyaz ekran geliyor kapanıyor tekrar açılıyor yazılımı atmaya başlicak gibi oluyor altta loading logosu dönüyo ve saniyesinde kapanıp daha da açılmıyor kablo bağlantısı kesilip tekrar takılmayana kadar

0MG90

0MG90

Üye
Ya kablon sorunlu ya da cihaz ölmüş.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
kabloyu dün dükkandan tezgahdan aldım getirdim 0 daha :ehe
ayrıca ipod clasic takıyorum aynı kabloyla sorun olmuyor okuyor

0MG90

0MG90

Üye
Cihaz ölmüş o zaman.

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
inşallah hala umut vardır :ehe konu güncel kalsında bi bilene denk gelir belki :ehe

CsWqIve34

Üye
basıyorum açılmıyor cihaz takıyorum kabloyu elma geliyo sonra kapanıyo
bende itunes moda aldım yazılım atim dedim;
tam atmaya başlıyoduki beyaz ekran geldi aniden ve cihaz kendini yeniden başlattı açıldığında altta yazılım atma başlamadan hemen önceki loading şeesi geldi altta sonra aniden kapandı
defalarca böyle oldu yazılmsal mıdır acep halledebilirsem çok işime yaricak biraz da acil aslında
ayrıca şuan açılmıyor itunes modda kaldı
yok mu bir bilen takasa gidecek olursa :ehe
twden yardim edeyim firo

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
başka yardım edebilecek varmı ? dfu ya girmiyor sadece itunes moda giriyor dfu ya otomatik alan yazılım lada denedim ama yine olmuyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
başka yardım edebilecek varmı ? dfu ya girmiyor sadece itunes moda giriyor dfu ya otomatik alan yazılım lada denedim ama yine olmuyor

Olm DFU dediğin sim siyah ekran bir dene öyle siyah ekran olunca PC ye bağla iTunes otomatik dicekzaten geri yükle diye ordan yurur gidersin

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Olm DFU dediğin sim siyah ekran bir dene öyle siyah ekran olunca PC ye bağla iTunes otomatik dicekzaten geri yükle diye ordan yurur gidersin
geçmiyor çok denedim zaten kıonuyu tekrar okursan geçmemesine şaşırmamalı çok sorunlu cihaz :D
edit: burdan da çereze götürme konuyu :zzz:

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
bütün ne yol varsa denedim/denedik olmuyor hiç bir kaynak iş görmedi :ehe artık umudu da kesim konu kilitlene/siline bilir yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt