iPod Touch 3.Nesil mi 4.Nesil mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

themconcon

Üye
    Konu Sahibi
iPod Touch 3.Nesil mi 4.Nesil mi ?
Arkadaşlar , yakın zamanda iTouch almayı düşünüyorum . iTouch 3.Nesil hem fiyat açısından hem de şu an Türkiye de bulunma açısından cazip geliyor . 4.Nesil çok güzel ancak şu an Türkiye de en azından büyük teknoloji marketlerde bulunmuyor. İnternetten alış veriş yapmayı sevmem bide kırk yılın başında alacağım bi alet sıfır olsun istiyorum bu yüzden de gittigidiyor gibi yerlere bakmıyorum . FaceTime'ı kullanacağım çok yer yok zaten . Ben bu cihazı apple kalitesinde müzik için istiyorum tabi en önemlisi Wi-fi . çünkü okulumda ve evimde kablosuz internet var ve telefonumda wifi yok bu yüzden iTouch gibi bir cihaza ihtiyaç duyuorum . Samsung GT-S5233A telefonum var . sizce 4.nesildeki kamera telefonumu sollar mı ? sizce iTouch 3G bana bu telefon varken kamera ihtiyacı çektirir mi ? ve 4.Nesilin kamera haricindeki genel yeni özellikleri nelerdir ? 3.Nesil de olsa 4.Nesil de olsa 8GB alacağım ve fiyat 450 yi fazla geçmese iyi olur , sizce bu yönlerden hangisini tercih etmeliyim ?:allalla:

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Kimsenin ipod touch 4g nin nezaman resmi olarak Türkiye'de satışa sunulacağını bilmiyor.

Kamera olarak iPod Touch 4g 0,7 mp kamera içeriyor ve 720p video çekebiliyor yani HD video çekebiliyor
1GHz işlemcisi var
ekranı özel maddelerden yapılmış yani önceki ipod touch veya iphone ( iphone 4 den öncekiler) gibi hemen kırılmıyor
Ayrıca ekran çözünürlüğü daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...