İphone'den internete Girmek için ne ADSL Cihazına nede EDGE ve 3G'ye ihtiyacınız var***

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
İphone'den internete Girmek için ne ADSL Cihazına nede EDGE ve 3G'ye ihtiyacınız var***
Arkadaşlar Windows 7 yüklü bilgisayarınıza kablolu interneti taktıktan sonra Dizüstündeki WİFi 'yi verici Terminali haline dünüştürebilirsiniz, ve İphone ile Dizüstündeki Wifi sayesinde internete girebilirsiniz, yani bir nevi Dizüstü pc nizi Kablosuz ADSL Cihazına dünüştürebilirsiniz ve gittiğiniz yerde istediğiniz kişilere kablosuz internet paylaşımını verebilirsiniz, artık istediğiniz kişiler sizin nootebokunuz üzerinde internete bağlanabilecekler,şuan gittiğim yerde Kablosuz ağ yok fakat benim için hiç sorun değil Notebookumu kablosuz ağa dünüştürüp İphonemde istediğim gibi internete girip ve kaplosuz ağ olarak kulanabiliyorum..

Programı kurduktan sonra ağa istediğiniz ismi ve şifreyi verebilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, madalimert, emreme ve 2 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar

jellybone

Üye
Kardeş illaki win7 mı olması gerekıyor xp olmazmı

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
olmaz malesef..ama yinede bi araştırıp deneyecem

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
İnternete bağlanmanın güzel bir yolu ama anlamdigim tarafi (baskasına wifi dağıtmaya iyi yol ) madem diz üstü var internette var neden iphone da nete girsinlerki dizüstüde 3g mı var hergityigin yerde girebiliyorsun eğer oylyse gereksiz bence pc dururken telefondan bağlanmak saçma olur bu yöntemi yapman için pc açık olması lazım dımı duşun bı Cafe'ye gidiyoz dizüstümü açıp iphoneden nete giriyoruz :):):):)

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
haklisin ama iphone den de baya lazim oluyor ornegin CYDİA dan bisey lazim olursa falan

pegasus57

Üye
Şaka gibi

GuLDuR-YuZuMu

Üye
eline sağlik arkadaş.. ben başka bi yolla giriyordum..
bazisina saçma gelmiş ama biz sık sık arkadaşlarla toplanıyoruz, kablosuz modem olmadıgı zaman
tek bir laptopu kabloyla bağlıyoruz ve diğer pc ler kablosuz bağlanıyor dileyende iphone ile giriyor..
laptopun oldugu kablosuzun olmadıgı ortamlarda süper bi uygulama..

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
eyw kardeşim açıklama ve örneğin için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt