İphone Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

okbaba96

Üye
    Konu Sahibi
İphone Yardım
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde İphone 5s telefon yaklasık 60 cm den düştü elime aldıgımda önceden taktırdıgım kırılmaz camda çok hafif çatlaklar vardı bunun dısında başka bir sorun yoktu. 10-15 saniye sonra telefon caldı görüşmemi yaptım kapattım. Sonra birden telefon apple logosuna geldi başta açılacak sandım ancak mavi ekrana düştü. Ardından bu döngü devam etti. Eve gittiğimde apple ile görüştüm. Pc me bağlanıp yazılım atmaya calıstılar olmadı. Kırılmaz camı cıkartıp servise götürdüm.Görüşme yaptıktan sonra mavi ekrana geçtiğini anlattım. Serviste telefonun kasasında falan çizik dahi olmadıgını tertemiz oldugunu ve garanti kapsamına büyük ihtimalle girecegini söylediler. Önce yazılım atmayı deneyeceklerini ardından donanımlara bakacaklarını soylediler büyük ihtimalle değişim olur dediler. Ancak ben garanti kapsamına girip girmediği konusunda emin değilim. İçini açarlarsa anakarttaki muhtemel sorun falan aklıma geldi. Bilgisi olan var mı garantiye girer mi lütfen yardımcı olun arkadaşlar öğrenciyim üccret isterlerse odeyemem güzel mesajlarınızı beklıyorum

Üst Alt