iphone sinyal geliyor gidiyor çildiraçağım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
saltiks

saltiks

Üye
    Konu Sahibi
iphone sinyal geliyor gidiyor çildiraçağım
iphone 3g var elimde. 4.2.1 firmware yüklü basebandım 6.15 ultrasn0w yükklü.. şebeke buluyor. şu an şarjsa şarj yüzde 50 altındayken ve tuş kilidine girince sinyal gidiyor. şebeke aranıyor yazıyor daha sonra servis yok diyor. ben sim kartı çıkarıp takınca tekrar sinyal geliyor.1 dk geçmeden tekrar gidiyor. şu an pc ye bağlı şarj yüzde elliyi geçti . yüzde 50 geçtiktan sonra yapmadı ekrana bakmaktayım süreki. bu sorunu nasul hallederiz. yüzde 50 altında neden böyle yapıyor nasıl düzelir yardım lütfen...

----------Eklendi @ 18:26:21 ---------- Yazıldı @ 18:16:06 ----------

şimdi arkadaşlar cihazı yüzde 51 de iken şarjsdan çıkardım....yüzde 39 gelene kadar şebekede sıkıntı yapmadı sürekli kurcaladım ışığını en son seviye açtım... şebeke yüzde 39 sonra gitti..birde yüzde 11 batarya kısmı çabuk bitti neden olabilir ve bu şebeke gitme olayını nasıl çözeriz... sanki cihaz şarj bitince kendini tasarrufa alıyormuş gibi... birileri yardım etsin....

----------Eklendi @ 18:28:06 ---------- Yazıldı @ 18:26:21 ----------

şimdi şarj tekrar yüzde 52 oldu lakin servis yok diyor.. simi çıkarıp takıyorum sinyal yok yani kafasına göre sinyalı kaybedip buluyor...

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
garip :hmmm

saltiks

saltiks

Üye
    Konu Sahibi
garip derken birde şimdi şarj yüzde 52 oldu daha yukarı çıkmaz oldu orda kaldı... şarjsa takılı ama ilerleme yopk şarj ettiğinide gösteriyor...

----------Eklendi @ 18:41:40 ---------- Yazıldı @ 18:34:22 ----------

hala yüzde 52 de şarj ettiği halde yukarı çıkmadı yüzde dilimi... ve yüzde 50 üzerinde sainyal var demiştim ya unutun onu yüzde 50 üstündede sinyalı kaybediyor .. simi söküp takmama rağmen bulamıyor. anlayaçağınız kafasına göre sinyal bulup son ra kaybediyor... yardım lütfen...

----------Eklendi @ 18:45:48 ---------- Yazıldı @ 18:41:40 ----------

şarj yüzde 53 oldu demek ordada sıkıntı yok ... şimdi sadece sıkıntımız şebekeyi bırakıp bulamaması veya tekrardan bulması bunun sebebi ve çözüm yolları hakkında yardım....

----------Eklendi @ 18:55:13 ---------- Yazıldı @ 18:45:48 ----------

birde şunu fark ettim... her şebeke bulup kaybedişinde sim kart mesaj yolluyor sanki farklı bir cihaza takmışız gibi... ya bu konu hakkında yardım edebilecek veya fikir üretebilecek kimse yokmu... kimileri sim kartan felan demiş diğer forumlarda ... 128 kb sim kart yüzünden olabilirmi acaba....

saltiks

saltiks

Üye
    Konu Sahibi
çok yardımcı oldunuz sağolun be... gözlerim yaşardı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt