iPhone önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakaN-06

HakaN-06

Üye
Neo v diyecem bütçeni azıcık artırırsan ama bence hata ediyorsun 1 ay daha bekle 750ye sıfır ayarında i4 çek en az 2 yıl götürür seni. Şuan açamadığı oyun uygulama yok arkanda apple desteği olacak

PriZm

PriZm

Üye
3GS'in bittiğini neden söylüyorsunuz yahu ? "En son çıkan uygulamalar" ı desteklemez sadece ama hala iyi bir cihaz. Güncellemeler bile devam ediyor onun için. Zarif bir şekli olduğu için birçok kişi tarafından kullanılıyor mesela..
Yapma be Mert.3GS de daha amoled ekran yok ekran çözünürlüğü 480*320 çağın çok gerisinde.. iOS 6 güncellemesi ile son güncellemesinide aldı zaten :)

CrySource

CrySource

Üye
    Konu Sahibi
Siz diyosunuzki şimdi 3GS Alırsam param boşa gider.
Aslında android'lerede bakıyorum ama tablet almıştım android 4.0 yükl kasıyor baya yavaş açıyor falan. ben şimdi telefon alıcam ya telefonda öyle yaparsa diye korkuyorum apple alma nedenim iOS sadece iphone'da yuklu. ve kasma gibi bir durum yapmıyor android genellikle her telefonda var artık. alıcam ZTE Huewai Falan kasıcak başımı ağrıtacak.

maxirabit

maxirabit

Üye
Siz diyosunuzki şimdi 3GS Alırsam param boşa gider.
Aslında android'lerede bakıyorum ama tablet almıştım android 4.0 yükl kasıyor baya yavaş açıyor falan. ben şimdi telefon alıcam ya telefonda öyle yaparsa diye korkuyorum apple alma nedenim iOS sadece iphone'da yuklu. ve kasma gibi bir durum yapmıyor android genellikle her telefonda var artık. alıcam ZTE Huewai Falan kasıcak başımı ağrıtacak.
İos ipad,ipod,vs yani apple zaten ios alt yapısını kullanır aslında sadece oyun ve uygulama için alıcaksanız tutupta iphone almayın derim,çünkü ipad,ipod vs aynı şekilde onlarada var bunlar.
Bahsettiğiniz tabletlerin kasma sorunuda,işlemci gücü ve ram seviyesi yüzünden donma,reset vs olabilir,onlarda normaldir.

CrySource

CrySource

Üye
    Konu Sahibi

İos ipad,ipod,vs yani apple zaten ios alt yapısını kullanır aslında sadece oyun ve uygulama için alıcaksanız tutupta iphone almayın derim,çünkü ipad,ipod vs aynı şekilde onlarada var bunlar.
Bahsettiğiniz tabletlerin kasma sorunuda,işlemci gücü ve ram seviyesi yüzünden donma,reset vs olabilir,onlarda normaldir.

Kasmayan. adam gibi bir telefon istiyorum ya

avcitalip

avcitalip

Üye
3GS'ler ios 6'yı almış kuzenim söyledi :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
bizim sınıfta conconun biri ios 6 ya güncellemiş evet almış ya la :D

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Kasmayan. adam gibi bir telefon istiyorum ya
hocam eğer 2. el sıcak bakmıyrsan sana önerebileceğim 3tlf var. galaxy w, neo v, 3gs (performans olarak şimdiki oyunları rahatlıkla açıyor fakat donanım olarak eksik gerek çözünürlük gerek kamera gerek ekran kalitesi vs. )
Ben neo v kullanıcıyım şuan açmadığı oyun yok tek gta 3 kasıyor okadar :( neo v de alabilirsin.

avcitalip

avcitalip

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt