Yardım İphone iTunes sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

RedAngeLhsn

Üye
    Konu Sahibi
İphone iTunes sorunu
Arkadaşlar ben Windows xp kullanıyorum ve bilgisayarimda olan yedekleri iPhone ye atmak istediğimde aldigim uyari iPhone'unuz daha yeni bir sürüm kullandığından iTunes acilamadi vs Yen'i sürümü indireyim diyorum güncel win7 ye geceyim diyecem bu defa da iTunes'ta yaptigim yedekler gidecek bunun bi yöntemi varmi acaba !?
Yardımcı olabilecek birisi yokmu
Arkadaşlar hala durum aynı yokum yardımcı olabilecek birisi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Arkadaşlar ben Windows xp kullanıyorum ve bilgisayarimda olan yedekleri iPhone ye atmak istediğimde aldigim uyari iPhone'unuz daha yeni bir sürüm kullandığından iTunes acilamadi vs Yen'i sürümü indireyim diyorum güncel win7 ye geceyim diyecem bu defa da iTunes'ta yaptigim yedekler gidecek bunun bi yöntemi varmi acaba !?
Yardımcı olabilecek birisi yokmu
Arkadaşlar hala durum aynı yokum yardımcı olabilecek birisi
daha yeni bir itunes gerektiriypr ama win xp tarafından desteklenmiyorsa tek yapabileceğiniz belgelerimdeki itunes klasörünü komple bir flasha kopyalayıp bilgisayarı güncellemek olacaktır. İtunes ayarlarından yedeklerin kaydedildiği klasöre bakın o klasörü kopyalayın, güncelledikten sonra aynı yere yapıştırın o şekilde geri yükleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: RedAngeLhsn

RedAngeLhsn

Üye
    Konu Sahibi
Tek sıkıntı bilgisayari gunceledikten sonra iTunes Te ki yedeklerimi kaybetmek bu defa da eski yedeklerimi Yen'i iTunes'un görmeme gibi bi hata yapmasi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Görmeme hatası yapmaz doğru klasörü kopyalayıp atarsanız yada itunes u güncellemeyi deneyin