Yardım İphone 6S İOS 11 den İOS 10.3.2 ye dönüşte sorun

Sponsorlu Bağlantılar

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6S İOS 11 den İOS 10.3.2 ye dönüşte sorun
Dostlar merhaba..

Yaklaşık 4 gün önce cihazıma İOS 11 Public Beta 1 i yükledim. Aşırı ısınma ve yazılımsal hatalardan dolayı İOS 10.3.2 ye geri döndürmeye çalıştım. Normalde milyon kere yaptığım işlemleri bu sefer yaptığımda cihazım İTunes ekranında kalıyor. Ne yaparsam yapayım İOS 10.3.2 ye dönmüyor. Bu sorunun İOS 11 ile alakalı olduğunu yabancı bir site de okudum. Acaba benim gibi bu sorundan muzdarip olan var mı? Cihazıma İOS 11 Beta yı yükleyerek yine de kullanabiliyorum. Yalnızca İOS 10 a geri döndüremiyorum.

blackcemre

Üye
iOS 11 Beta 1 i yükle pcden sonra 10.3.2 ye pcden düşür olur

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
iOS 11 Beta 1 i yükle pcden sonra 10.3.2 ye pcden düşür olur
Yorumun için teşekkürler dostum da İPSW dosyasını bulamadım. Acaba varsa ve ya Link i varsa atabilir misin. Bu çözüm aklıma geldi ama bulamadım dosyayı.

blackcemre

Üye
Yorumun için teşekkürler dostum da İPSW dosyasını bulamadım. Acaba varsa ve ya Link i varsa atabilir misin. Bu çözüm aklıma geldi ama bulamadım dosyayı.

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

blackcemre

Üye
Eyvallah dostum teşekkürler..
Arkadaşlar çözümü uyguladım ama maalesef sorunum hala düzelmedi başka önerisi olan var mı?
Tekrar deneyin olması gerekiyor.
Başka yol yok.
İlk önce developer beta 1 kurun sonra 10.3.2

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar deneyin olması gerekiyor.
Başka yol yok.
İlk önce developer beta 1 kurun sonra 10.3.2

Dostum ilgin için teşekkür ederim. 4-5 defa denedim olmadı. Daha sonra 10.3.3 betayı yükledim sonrasında döndürdüm. Büyük ihtimal İOS 11 betalarından ve ya benim download ettiğim dosyalar da bir sorun var. Ama oldu. İlgin için teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: blackcemre
egemenciki

egemenciki

Üye
bu konu da bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum şuan yapan arkadaş biraz yardımcı olabilir mi?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
bu konu da bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum şuan yapan arkadaş biraz yardımcı olabilir mi?

Dostum merhaba sorunu ben yaşamıştım çözdüm. Sana açıklayayım hemen. İOS 11 Beta 2 sürümünde bu hata var maalesef. Bugün Beta 3 çıktı belki düzelmiştir ilk aşama bu şekilde bir dene. Eğer olmazsa,

İOS 10.3.3 Beta 5 i indir. İPSW dosyası şeklinde. Ve normal yaptığın adımları burada uygula. Daha sonra indirdiğin İOS 10.3.2 İPSW dosyasını yükleye bilirsin.