• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

iPhone 6’nın nasıl olacağıyla ilgili çizimler ortaya çıktı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusufucan

yusufucan

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6’nın nasıl olacağıyla ilgili çizimler ortaya çıktı.
Teknoloji meraklılarının merakla beklediği İphone 6’nın nasıl olacağıyla ilgili çizimler ortaya çıktı. Dünyada 40 milyon kullanıcısı olan Apple firmasının ürettiği iPhone’un yeni modeli, tamamen tuşsuz üretilecek. Gelecek yıl piyasaya sürülecek olan yeni telefon yüksek çözünürlüklü olacak ve ekran boyutu daha da büyüyecek. Ayrıca önceki modellerde yer alan ekranın ortasındaki “Home” tuşunun kaldırılacağı ve akıllı telefonun tamamen tuşsuz olarak üretileceği belirtildi.

hikmet366

hikmet366

Üye
güzelmis .

fk555897

fk555897

Üye
inşallah tasarımı değişmez. Ben eski tasarımı daha çok seviyorum. Bu arada o ekran yere düştüğünde hemen kırılır.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Şimdi ekran bu resimdeki gibi olursa ,oyunlarda zevk alınmazki ,tek açıyla göremiyeceksin ekrandaki herşeyi,baksana balık gözü gibi ekran şekli var ,illa yana sola ,sağa çevirmek gerekicek ,inş bu şekilde gelmez

Symbianize

Symbianize

Üye
Böyle olması iimkansız hertaraf ekran neresimden tutcaz

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Silindirin küçültülmüş şekli gibi aynı ,ben böyle olduğunu zannetmiyorum ekranın

Akıncı

Akıncı

Üye
o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt