Yardım iPhone 6 şebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6 şebeke sorunu
64 gb lik iPhone 6 var yurt dışı pasaportuma kayıt ettiğim iOS 11.4 güncellemesi yapınca şebeke gitti *#06# den imei çıkmıyor ama ayarlarda imei ve Baseband sürümü gözüküyor. hattı ve hattın hangi firmaya ait olduğunu görüyor fakat şebeke yok
Yaptıklarım, otomatik saat güncellemeyi kapatıp tarihi ileri almak, ağ ayarlarını sıfırlamak komple sıfırlamak defalarca uçak moduna alıp çıkarmak ve en son dfu ya alıp i tunes den sıfırdan kurulum yine olmadı hat takınca aranıyor yazısında kalıyor. Çocuk iPad olarak kullanırken ekranı kırıldı ve yan sanayi ekran taktik. Deneme amaçlı hatti takınca şebeke geldi hatta 1 gün konuştum kulladim cihazı. Ama kısa sürdü mutluluk şarjı azalınca içindeki hattımı normal kullandığım cihaza taktım şarj olayıni tamamlayınca tekrar iPhone ye takayım dedim ve yine eskisi gibi şebeke aranıyor gözüküyor
Baseband arızası değil acaba anten mi bozuk
Şebeke sorunu için bir çözüm bulmuş gibiyim şimdi ekranı söKunce ekran soketi ile 4 tane soket var bir plaka nin altında onları sokup takınca şebekem geldi fakat açıp kapatınca gidiyor uçak moduna alıp tekrar açınca sıkıntı yok

fildirbey

Üye
şebeke çipi deniyor istersen bir bak yardımı olabilir

Üst Alt