Telefon Tavsiyesi ıphone 6 plus mı? note 4mü?

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
daha uzun ömürlü istersen iphone 6 plus al
birde ztn note 2 kullanıyorsun note 4 alınca pek birşey değişmemiş gibi olur snn için :D az bir yenileme gelmiş o kadar :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İncelme hafifleme yazılımı romla al desen. Tasarım kamera kalite değişimler bunlar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
androidteki tüm uygulamalara erişirsin ama appstoreden indirmek zorundasın :D birde başkasıyla resim vb sadece iphoneden iphoneye atabiliyorsun ama bunun içinde program vardı sanırım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
androidteki tüm uygulamalara erişirsin ama appstoreden indirmek zorundasın :D birde başkasıyla resim vb sadece iphoneden iphoneye atabiliyorsun ama bunun içinde program vardı sanırım
Airdroptu galiba :)

doctorrr

doctorrr

Üye
Note 2 kullanıyormuşsun iphone 6+ al gitsin değişiklik olur hem canavar gibi makine.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
caps6

caps6

Üye
iphone 6+

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
note 4 al

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Plus 64 GB aldınmı dahada arkana bakmassın.

iPhone: Hız, Güvenlik, uygulama ve malzeme kalitesi demek. iPhone 6 Plus prestij katar insana.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende lüx olsun diye değil . Bütün ailenin hastane randevu evrak ve internet işini telefondan yapıyorum ve note 3 ile devam serisi ir ile çift gsm taşıyıcı var bu yüzden 2 den note 3 geçişi düşünüyorum ama hayatta samsung diğer cepleri sevmem . Gerçekten ya htc one serisi ya note serisi yada ilk defa 6+ diyorum