Telefon Tavsiyesi ıphone 6 plus mı? note 4mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Note 4 ten 10 kat daha uzun süre güncelleme alacağı kesin cihaz 6 plustur.Stabiliteside androidden kat kat iyidir.Oturup sabah akşam menüsünü değiştireyim yok simgeyi büyüteyim gibi boş göz zevkleri için Note 4 alınmaz.Kalemi güzelde iş adamı deilsen eğlence dışında bi işe yaramaz.Ayrıca iphonenin havası yeter.Bak ben note 3 kullanıom ve bunları diorum iyi düşün:hmmm

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Eğer telefonunda herhangi bir sorun yaşamıyorsan üst seviyeli (!) telefonlara geçmen mantık dışı. O parayla performans canavarı bir dizüstü bilgisayar veya üstüne biraz koyarak araba bile alırsın. Bu teknolojinin sonu yok. Sen bugün Note 4'ü alacaksın yarın Note 5 çıkacak. Tüketim çılgınlığından başka bir şey değil bu. İlla almak istiyorsan Note 4'ü öneriyorum ama alma, doğru dürüst fark olmadığını anladığında çok geç olur.

buluut55

Üye
    Konu Sahibi
Eğer telefonunda herhangi bir sorun yaşamıyorsan üst seviyeli (!) telefonlara geçmen mantık dışı. O parayla performans canavarı bir dizüstü bilgisayar veya üstüne biraz koyarak araba bile alırsın. Bu teknolojinin sonu yok. Sen bugün Note 4'ü alacaksın yarın Note 5 çıkacak. Tüketim çılgınlığından başka bir şey değil bu. İlla almak istiyorsan Note 4'ü öneriyorum ama alma, doğru dürüst fark olmadığını anladığında çok geç olur.
sağolsun telefonumdan çok memnunum hiçbir sıkıntı yaşatmadı. dediğin şey çok doğru ama bu sıra değiştirmezsem bidaha 1 1bucuk yıl imkanım olmaz. arkadaşlar önerilerini yapmış ama kafam çok karıştı. hiçbir telefon note2 den farklı bişey sunmuyor. gerçekden değiştirmeye gerek yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Daha yeni çift çekirdekli telefonlar piyasadan kalkmışken note 2 2016 ya kadar idare edecektir ki S3 kullanan bile çok insan var. Bilirsin S3 1gb ram .

• Beğen
Tepkiler: buluut55
byAndroid

byAndroid

Üye
Buyuk istersen plus modeli iyidir ama boyut olarak 6 inc telefonlar kadar buyuk alt ve ust cok genis . not 4 de cok guzel cihaz mukemmel tabi ama huaweinin yeni telefonu tanitildi ocak yada aralik yanlis olmadin piyasaya cikicak sifir cerceve ekran 6 inc ona bakmani tavsiye ederim guncelleme konusunde belki sikinti cekebilirsin. Birde sony nin vardi 6.4 inclik telefonu onada bakabilirsin kalemi vs
De var ama iphoneda kapali kutu belitrtiyim

cruel355

Üye
dostum ben suan s3 kullaniyorum. ilk ciktiginda alabilmek icin 2 ay essek gibi calisip bu telefonu aldim. inan su anki aklim olsa bu kadar para vermezdim. ha telefon kotu mu? asla degil. bence galaxy serisinde en etkili urun. zaten satis miktarina bakarsan anlarsin. android kullanan birinin guncelleme beklemesi cok sacma. root olayini duymayan kalmadi artik. ben suan android 5.0 kullaniyorum. sıkıldıkça degistirip sanki yeni telefon almis gibi oluyorum. inan bana o paraya degmez. suan kullandigin telefondan fazlasini vermez hicbiri. laptop ihtiyacin varsa git onu al derim. yok var diyosan bak kis geldi git gardirobunu yenile illa harcicaksan :)

PriZm

PriZm

Üye
Bence Note 2'ne DN4 romu yükle ve tüm Note 4 özelliklerinin zevkini çıkar. Bir süre geçtikten sonra fiyatlar düşer ona göre tekrar karar verebilirsin.

Bu arada bilmeyenler için söyleyeyim DN4 romu ile telefon donanım gerektirmeyen bütün Note 4 özelliklerine sahip oluyor. Hız da kabul edilebilir seviyede.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Invoke, MaxipmaN ve 1 kişi daha
-Emre

-Emre

Üye
Alican haklı. Romla geliştirmeyi dene. Alacaksan yine note 4 al ancak ülkemizde bir işçi bunun fiyatını 4-5 ayda anca toparlayabilirken bunlari tartışmak üzücü.

• Beğen
Tepkiler: Invoke, Furkan Emekli ve H.TOGAN

buluut55

Üye
    Konu Sahibi
Bence Note 2'ne DN4 romu yükle ve tüm Note 4 özelliklerinin zevkini çıkar. Bir süre geçtikten sonra fiyatlar düşer ona göre tekrar karar verebilirsin.

Bu arada bilmeyenler için söyleyeyim DN4 romu ile telefon donanım gerektirmeyen bütün Note 4 özelliklerine sahip oluyor. Hız da kabul edilebilir seviyede.
tavsiyeleriniz için teşekkürler. valla bu dediğiniz rom falan ben onları hiç bilmiyorum :) biraz araştırayım nası yapmam gerektiğini.
Alican haklı. Romla geliştirmeyi dene. Alacaksan yine note 4 al ancak ülkemizde bir işçi bunun fiyatını 4-5 ayda anca toparlayabilirken bunlari tartışmak üzücü.
doğru haklısınız. birileride varki sarayı 1.000 odalı mı olsun 1.2500 mi ona karar vermeye çalışıyor. yada başkaları villalarının denize bakış açısını hesaplıyor. bende öğrenciyim hiçbir zaman kral gibi yaşamadım. şuan elime bir fırsat geçti değerlendirmek istedim. zorlu krediler çekip almayacağım. askeri ücretle çalışanlara Allah yardım etsin yapacak birşey yok. her adımımı onları düşünerek atamam maalesef.
dostum ben suan s3 kullaniyorum. ilk ciktiginda alabilmek icin 2 ay essek gibi calisip bu telefonu aldim. inan su anki aklim olsa bu kadar para vermezdim. ha telefon kotu mu? asla degil. bence galaxy serisinde en etkili urun. zaten satis miktarina bakarsan anlarsin. android kullanan birinin guncelleme beklemesi cok sacma. root olayini duymayan kalmadi artik. ben suan android 5.0 kullaniyorum. sıkıldıkça degistirip sanki yeni telefon almis gibi oluyorum. inan bana o paraya degmez. suan kullandigin telefondan fazlasini vermez hicbiri. laptop ihtiyacin varsa git onu al derim. yok var diyosan bak kis geldi git gardirobunu yenile illa harcicaksan :)
laptop ihtiyacım var onuda alıcam zaten. geriye 2.500tl gibi bütcem kalıyor. birşey almasam 1 ayda biter bakmışsın geride hiç bişey yok :) en azından telefonu değiştireyim dedim bidaha en az 1 yıl imkanım olmaz. tavsiyen ve yorumun için teşekkürler. root olayını duymayan kalmış oda benmişim :) dediğini araştırıcam sağol.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve -Emre
PriZm

PriZm

Üye
Ben size romun linkini atayım root işlerini çözdükten sonra romu bu linkten indirip yükleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: buluut55

buluut55

Üye
    Konu Sahibi
Ben size romun linkini atayım root işlerini çözdükten sonra romu bu linkten indirip yükleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

yardım için teşekkürler. bir tane buldum ama telefon tamamen iptal olabilir falan diyor. Bide bunlar anlamadığım işler. daldaki kuş peşine koşarken eldekinden olmayayım bide. Note4 çok hoşuma gidiyor ama note2den sonra aynı telefon kullanıyormuş gibi olmakdan korkuyorum. ıphone6 da çerçeveler çok büyük ve en dar çok uzun. kardeşim illa iphone diyor ortamlarda şeklin olsun diyor aklımı çeliyor :D yoksa hiç sevmem aslında iphone. note4den de hiçbi üsün tarafını göremedim. siz bu işleri iyi anlıyo gibisiniz. alcak olsan hangisini tercih ederdin acaba? bide note2yi telefoncuya satıcam. 15aylık telefon hiçbir sıkıntısıda yok. ortalama kaça satsam ne zararlı ne karlı olurum bi fikriniz var mı?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Telefoncuya satarsan öldüre öldüre alır. İlan var buraya veya başka sitelere bence. Note kullanmışsın dediğim gibi fazla farklı bi deneyim yaşamayacaksın. Note edge e hasta oldum ama :D 6 hoşuna gitmediyse 5S e bak. Yada bi Z2 M8 falan bak. Z2 5S falan düştü baya, android bi tel alirsan ios a hevesinde coksa kalaniyla iPad alirsin :)

furkankaya559758

Üye
1) iPhone sana stabil bir işletim sistemi, iyi bir üretici desteği ve kaliteli bir kasa sunar. Ayrıca oyunlarda uzun sürede en az kasma yapacak telefondur.
2) Müzik
1) iPhone sana stabil bir işletim sistemi, iyi bir üretici desteği ve kaliteli bir kasa sunar. Ayrıca oyunlarda uzun sürede en az kasma yapacak telefondur.
2) Müzik, Video vs. yükleme konusunda sadece bilgisayar dan yapabilirsin.
3) iPhone'un marketi olan AppStore'dan Android marketi Google Play Store'dan daha fazla uygulama var ve AppStore'daki uygulamalar daha iyi.

PriZm

PriZm

Üye
Play Store da 200.000 civarı daha fazla uygulama var. App Store da ise kaliteli uygulamalar daha fazla.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Play Store da 200.000 civarı daha fazla uygulama var. App Store da ise kaliteli uygulamalar daha fazla.
Apple'ı geçmek isteyince bütün geliştiricilere izin verildi. Kontrolsüz bir şekilde artış yaşandı. Sonucun böyle olması normaldi zaten.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Note 4 derim. iPhone ile yapacakların note 4 ile yapacaklarına göre daha sınırlı. Hem fiyat olarakta daha uygun. Note serisi kullanım amacı olarak bakılırsa hakkını veren en iyi seri. Büyük ekran seviyorsanız note serisi iyidir.

Invoke

Invoke

Üye

En iyi cevap seçeneğine basın beyler. :D
Basın dediğim tıklayın mouse ile. Bastığınızı hayal ettim de bir an için, aman diyim. :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
@-qarapapaq- demesen ayağımla basıyordum ekrana :) :ehe He bu arada özelden görüşelim musait zamanda; endüstri mühendisligi okuyordun değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Invoke
furkan.bele

furkan.bele

Üye
fazla fazla büyük baya tabletle geziyosun sokakta haa ama ben yok büyük hatta baya büyük telefon seviyorum diyosan amenna ama onun dışında ıos istiyom diyosan ıphone 6 yok ben telefonu kurcalarım rom atarım takılrım rootlarım kurcalarım diyosan note 4

Invoke

Invoke

Üye
@-qarapapaq- demesen ayağımla basıyordum ekrana :) :ehe He bu arada özelden görüşelim musait zamanda; endüstri mühendisligi okuyordun değil mi ?

pm'yi kapattım ya(çünkü eskisi kadar girmiyorum ama sorular geliyor) ama eskiden mesaj atanlar hala atabiliyor, daha önceki konuşmayı silmediysen yazıver oradan.

• Beğen
Tepkiler: -Emre