iPhone 6 Plus için saf altından kılıf tasarlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone 6 Plus için saf altından kılıf tasarlandı
Bir ara da R.T.E altın kaplama iPhone vardı :D

iPhone6 Plus akıllı telefon için saf altından koruyucu kılıf tasarlandı

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Apple, geliştirdiği iPhone serisi akıllı telefon modelleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Uluslararası pazarda da yoğun ilgi gören iPhone akıllı telefon, bir çok aksesuar üreticilerini de bu serisi üzerinde çalışmaya yöneltiyor.

Akıllı telefonun en önemli firmaların başında gelen Apple, geçtiğimiz Eylül ayında düzenlediği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları resmen duyurdu. Kısa sürede kademeli olarak global pazarda yerini aldı. Pazara sunulması ile stokları tüketecek kadar ilgi ile karşılaşan firma, 2014 yılının son çeyreğinde Samsung’un önüne geçerek lider oldu.

Aksesuar alanında da bir çok firma, geliştirdikleri kılıflar ile dikkat çekmeye çalışırken iPhone 6 Plus akıllı telefon için tasarlanmış saf altın kılıf haberi ile karşılaştık. iPhone 6 Plus akıllı telefonun saf altın kılıfının tasarımı el yapımı ürünler ve mücevherler pazarlayan Easy’den geldi. Tasarlanan saf altın kılıf 117 gram ağırlığında karşımıza geliyor. iPhone 6 Plus kılıfı Easy resmi internet sitesinde19 bin Dolar fiyat etiketi ile beğeniye sunuluyor. Ayrıca pahalı ve farklı tasarımları ile beğeni toplayan Easy, elmas taşlı kılıflar, ultra ince kılıflar ve bir çok tasarımı ile lüks sevenlere hitap ediyor.
iPhone 6 Plus için saf altından kılıf tasarlandı - MaxiCep

hikmet366

hikmet366

Üye
Bengenmedim one oyle ya

PriZm

PriZm

Üye
Kamera için açık olan çerçeve cidden berbat.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Elma ile dış kaplama arasında ki kuyuya kaç litre sığar acaba..

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
yeumyang

yeumyang

Moderator
güzelim cihazı batırmışlar altın kılıf ama bence 5 para etmez

Invoke

Invoke

Üye
Yorumumun silinmesini beklemiyordum ama şaşırmadım da.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bize gelmez böyle şeyler zengin işi bunlar :ehe

Üst Alt