İpucu İphone 6 görmek isteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Yahu anlamiyorum apple gozumden dusen falan denmis. Apple sizin keyfinize gore cihaz cikaracak degil. Begenmeyen almasin Apple siz almayinca batacak degil :D

Sahsi yorumum: Apple sonunda ekran olayini halletti tasarim bence gayet guzel :)
Benimde şahsi yorumum o işte?
Rezil CEO Tim Cook kullanıcıları düşünmüyor olabilir ama Steve Jobs düşünüyordu.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bataryayı adam akıllı yüksek mahlı yapsınlar daha birşey istemiyorum

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Niye tutanamasın %23-24 kullanım oranı var

onu demek istemedim . iphone alan kesim bellidir yani gençler felan artık android istiyor. kardeşim bile daha ilk telefonunu aldıracak babama 15 yaşında babam iphone 5 felan alıyımmı dedi yok android istiyorum diyor :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
onu demek istemedim . iphone alan kesim bellidir yani gençler felan artık android istiyor. kardeşim bile daha ilk telefonunu aldıracak babama 15 yaşında babam iphone 5 felan alıyımmı dedi yok android istiyorum diyor :D
Ben yaşlı mıyım yani :D

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
lg g3 samsung s5 ve htc m8 modellerine benzeyecegine sanmıyorum
ama cihaz

bu şekilde cıksın benide kazanmış olur

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Elma düz olsa da alınmaz :D

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
:D gülsemmiki ne yapsam bilemedim :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
iphone 6 sizintilardaki gibi olacak her zamanki gibi, ipod touch 5 i esas almış ki çok ta güzel bir tasarım olmuş kanatimce, kılıf da çok güzel olmuş, spigen'in bütün kılıfları kapakları harikadır, bu iphone da oncekinden daha çok satıp rekor kıracak, istikrarı devam eder diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
foreverthe

foreverthe

Üye
Ben böyle kenarları yumuşak hatlı telefonları pek sevmiyorum S3 kullanıyorum bu yüzden heralde. Böyle çıkarsa ben 5S alırım bana gayet yeterli bir cihaz 5S hem tasarımıda oldukça karizmatik. Oval, yumuşak hatlı telefonlar benim gözüme kötü gözüküyor. Tabii herkesin kendi beğenisi :) İnşallah güzel fiyattan çıkar alacak olan arkadaşlara

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt