İphone 6 görmek isteyenler

• 1 Ağustos 2014
  • 1282 Okunma
  • 44 Cevap

1. böyle olacağı kesin değil hala ama tahminler bu yönde

2. Büyük ihtimal böyle olacak spigen'in çıkardığı tüm kılıflar doğru çıkıyor.Hatırlarsanız S5 daha çıkmadan spigen gene sitesi üstünden ön siparişe sunmuştu göstermişti kılıfları ve telefon da öyle çıktı.%90 telefon böyle olacak :)

Pikkaccu bunu beğendi.
  3. bende ondan paylaştım zaten şuana kadar birsürü tasarımını gördüm hiçbiri olası değildi ama bu olabilir.

iphone6 olmasa bile ipod touch6 %100 böyle olacaktır :D

4. Valla ben spigen'e güveniyorum hem nette o kadar resimleri sızdı videolar falan hadi onları geçtim spigen S5 çıkacağı zamanda kılıfları sitesinden yayınladı aradan biraz zaman geçti telefon spigen'in gösterdiği gibi çıktı adamlar boşuna yapmazlar vardır bi bildikleri :D Bakalım artık olmazsa dediğin gibi ipod touch 6 böyle olur :D

5. Cidden iPhone 6 böyle olmazsa ellerinde kalacak hepsi

6. bu saatten sonra iphone alan olur mu ki hala . android artık zirveye ulaştı kılıf ile birçok telefon iphonedan kaliteli bir görünüme sahip oluyor .sistemsel özgürlük olsun hertürlü geride bırakır ios'u :) ben sadece değişiklik bakımından merak ettim ancak benim beklentimi karşılamadı.. hologramlar felan değişik birşeyler bekliyor sonuçta insan . nerede o eski apple :agla2:

-Emre bunu beğendi.
  7. Böyle olacaksa iyi ki 5S almışım.

8. Çok çirkin olmuş. :/

9. Çok iyi olmuş bence, böyle çıkarsa süper olur. :)

10. 4s müthiş sonrası cacik

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. 10 üzerinden 9 :)

iPhone ile gönderdi
  12. Olur, olur merak etme.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Buna nasıl müthiş diyorsunuz anlamıyorum iPod Touch 6 olsa neyse 5'in büyümüş hali ama iPhone böyle olacaksa Apple gözümden düşer

14. Valla şuan sadece dış tasarımı gördük dış tasarım olarak haklısın 5s'in büyümüş incelmiş hali iç özellikleri daha belli değil işlemcisi vs.si ne olacak henüz belli değil onlarda belli olsun ondan sonra müthiş mi değil mi anlaşılır :D

15. 4s en begendigim

Nexus ile gönderdi
  16. Altta ve üstte çok boşluk var. Ekran küçük kalıyor telefona göre. Ulan Lg hep senin yüzünden :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Invoke bunu beğendi.
  17. iPhone'nun alt ve üst kısımlarındaki gereksiz boşluklar azaltılmalı artık bence.

iPhone ile gönderdi
    Dede bunu beğendi.
  18. Yahu anlamiyorum apple gozumden dusen falan denmis. Apple sizin keyfinize gore cihaz cikaracak degil. Begenmeyen almasin Apple siz almayinca batacak degil :D

Sahsi yorumum: Apple sonunda ekran olayini halletti tasarim bence gayet guzel :)

Samsung ile gönderdi
  19. katılıyorum tasarımda güzel bence. ama ios şuan piyasada tutunamaz. benim fikrim bu.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 08:05