Yardım iphone 6 deniz suyu aldı

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Hmm peki ben servise verdm adam bakip dicek iste sorun anakartta atiyorm 10 tl ye deisirz bu şekil sorun ve fiyat ogrenebilirmiyim

bahtsiz htc

Üye
telefonu değil iphone 6 su almış.

bende var diyor iphone :D

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05 ve ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hmm peki ben servise verdm adam bakip dicek iste sorun anakartta atiyorm 10 tl ye deisirz bu şekil sorun ve fiyat ogrenebilirmiyim

evet zaten onayınız olmadan değiştirmezler, tabi sokak başındaki telefoncuda yaptırmayın yetkili servise götürün
telefonu değil iphone 6 su almış.

bende var diyor iphone :D
hangi telefonun su aldığıda önemli tabi. 5800 su alır bide iphone 6 su alır yani :D

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten onayınız olmadan değiştirmezler, tabi sokak başındaki telefoncuda yaptırmayın yetkili servise götürün

hangi telefonun su aldığıda önemli tabi. 5800 su alır bide iphone 6 su alır yani :D
Istanbul anadolu dayiz apple Nerede e n yakinn internet ten apple destek almaya çalıştım fakat cihazi tanitmayi istiyor cihaz bozuk :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Istanbul anadolu dayiz apple Nerede e n yakinn internet ten apple destek almaya çalıştım fakat cihazi tanitmayi istiyor cihaz bozuk :D

Adres:Akasya AVM Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sok. No : 25 Üsküdar İstanbul diyor Apple'ın sitesi

Buradan kendinde oturduğun yere yakın bulabilirsin :

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Teşekkürler swap yaparsam sifir iphone 6mi vercekler ve kaç tl ye yapar
Swap olayını anlamadınki :D Sıvı teması olduğu için swap yapmazlar o telefona, yapsalar bile garantiden olmaz. Fiyatıda yeni iphone 5s alacak kadar tutar tahminimce

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Swap olayını anlamadınki :D Sıvı teması olduğu için swap yapmazlar o telefona, yapsalar bile garantiden olmaz. Fiyatıda yeni iphone 5s alacak kadar tutar tahminimce
Tamam işte parayla swap demek istiyorum fiyat 1000 falan olmazmi olmuyomu.d

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Anladim saolun tuzlaya en yakib Üsküdar dakimi bakabilirmsiinz ben bilmiomda

en yakını Maltepe'deki Teleservice adres : Atatürk Cd No:63, Altayçeşme Mahallesi, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
en yakını Maltepe'deki Teleservice adres : Atatürk Cd No:63, Altayçeşme Mahallesi, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye
Cok saolun bu apple nim kendi sitesinde falan mi yaziyor apple nin kendi olsunda :d

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Biz yinede 1 gun daha pirince koyalım

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Bakalım nolcak

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
1 gün değil 2-3 gün kalsın

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Hmm onu zaten yapmıştık sonrs temizledk içini 1 saat koyduk ozaman 2 gün koyalim

Üst Alt