Yardım iphone 6 deniz suyu aldı

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
iphone 6 deniz suyu aldı
öncelikle sa detaya çok girmicem bi kutu gibi bişe vardı ordan biraz deniz suyu almış iphone 6 yı nerdeyse kaplıyordu su neyse gördük çıkardık açılmadı biraz güneşe koydu 10 15 dk sonra pirinç bulduk orda içine koyduk şuan duruyor nası kurtarılır telefon Yoksa gittimi
şimdi pirinçten çıkarıp saç kurutma makinesiyle kurutcaz falan tekrar koycaz bi sitede yazmış deniz suyuna düşse tatlı suya atın içinde deniz suyunun tuzları falan gitsin öyle kurutun demiş

0MG90

0MG90

Üye
Saç kurutma makinesiyle deneme bence daha kötü olur
Pirinçte kalsın öyle

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
hm neden

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Sıcak hava oksitlenme yapabilir, tatlı suda bekletin sonra pirinç dolu kavanozda 2-3 gün bekletin büyük ihtimalle açılacaktır, kasasını sökebiliyorsanız sökün

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
anladımda şimdi biz bu telefonu 2 gibi falan düşürdük akşam oldu bida tatlı suyamı atcaz

Emrebali05

Emrebali05

Üye
bataryanın cıkmaması bu gibi suya düşmelerde cok tehlikeli telefonu komple götürüyor caresi servis oluyor daha önce 2 telefon suya düştü bataryayı söktüm ve iyice kuruduktan sonra tekrar çalıştırabildim sizinki daha vahim duruyor hemde tuzlu su saç kurutma makinesıne bulaşmayın suyun gitmedi bölgelere kadar götürebilir ki bu çiplerin bozulmasına da sebep olabilir

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
The Pancar

The Pancar

Üye
Sıcak havada veya güneşe karşı bekletmeyin,daha kötü olabilir.Tavsiyem tatlı suda bekletip içindeki tuzlar gitsin,daha sonra 2-3 gün pirinçte bekletin

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve VIP_TECH
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Aynen ben de katılıyorum 1-2 saat tatlı suda bekletin. Tatlı suya parça parça patates atabilirsiniz tuzu alır derler :islikSonrasında çıkarabildiğiniz kadar parçaları çıkarın ve pirinçte 2-3 gün bekletin büyük ihtimalle düzelir.

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Aynen ben de katılıyorum 1-2 saat tatlı suda bekletin. Tatlı suya parça parça patates atabilirsiniz tuzu alır derler :islikSonrasında çıkarabildiğiniz kadar parçaları çıkarın ve pirinçte 2-3 gün bekletin büyük ihtimalle düzelir.
patatesleride yersiniz sonra :D

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, teknolojibaronu, VIP_TECH ve 1 kişi daha
Enes

Enes

Üye
herkes bişey derse o telefon mevsim salataya döner. neden sınama yanılma yapasınız servise vermek varken.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve teknolojibaronu
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
herkes bişey derse o telefon mevsim salataya döner. neden sınama yanılma yapasınız servise vermek varken.
Tabiki servis en temiz iş ama hemen vermiyor serviste ortalama 2 haftaya geliyor.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Fiyatına yeni telefon alabilmekte var ama

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
servis kaç tl tutar
tatlı suda öyle çok şey yapmadk telefonu yıkar gibi yıkadık su tutuldu .D

Son düzenleme:
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
servis kaç tl tutar
tatlı suda öyle çok şey yapmadk telefonu yıkar gibi yıkadık su tuttuk .D

telefonun içine kadar tuzlu su girdiyse içine kadar tatlı su girmesi lazım ama, pirinçte 2-3 gün bekletin

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Hmm diye lim 48 saat dolunca calismadi 5 dk suyun icinemi atlim

Üst Alt