Haber Iphone 6 Böyle Olursa?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ARM_TR

ARM_TR

Üye
Senin gibi hala kalitenin megapixel ile ölçüldüğünü sananlar olduğu sürece tabi diğer firmalara 20mp , 13mp , 41mp kameraya sahip cihazlar çıkarır.
Katılıyorum Megapixel fotoğrafın boyutunu katlayan ve daha büyük boyutlu sd kart almamız için uğraştıran bir para tuzağı bana göre

0MG90

0MG90

Üye
Hort lardan vazgeçin artık ya

• Beğen
Tepkiler: Invoke
mehmettech

mehmettech

Üye
konu hortlamis

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Video o kadar eskiki home tuşu parmak izi okuyuculu değil eskisi gibi mesela :D sadece animasyondan öte geçemez iphone5 içinde böyle olacak deniyodu. Iphone6 çıksın 7 böyle olacak diye tekrar yayınlanır.

Mayk29

Mayk29

Üye
hahahaha
desem bana kızmayın
bu iphone 5 cıkmadan önce görmüştüm
hem öyle bişe olsa bunun arkasına trafo bağlamak gerek
inanmayın böyle seylere
böyle bişey yok

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim
fk555897

fk555897

Üye
Aynı video iPhone 5 için de vardı. Bu video yalan.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Iphone 2 mp nokia n97 5mp sinden daha kaliteluydi . Aple çift sensor kullanıyor . Şunu bilin aple hep en iyisini yapıyor . Çünkü gizli anlaşmalar var . Sony mercegi aplede de var . Ama dünyanın en iyisi artık htc one serisi

tecno_man

tecno_man

Üye
Buna benzer videoları taaa iphone 4 zamanında da görüyorduk :) Ne yazık ki beklenti dışı sonuçlar çıkıyor.

mehmettech

mehmettech

Üye
Eğer bu gerçek olsaydı, apple pcnin ve elimizdekilerin yerine geçerdi

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Iphone 2 mp nokia n97 5mp sinden daha kaliteluydi . Aple çift sensor kullanıyor . Şunu bilin aple hep en iyisini yapıyor . Çünkü gizli anlaşmalar var . Sony mercegi aplede de var . Ama dünyanın en iyisi artık htc one serisi

O kadar da sisirmeye gerek yok n97 kamerasi sahaneydi.
Videoya gelince bu videolar bahsi gecen cihaz cikana kadar doner.6 boyle olursa denir apple 6yi cikarinca adi degisir 7 boyle olursa olur olur da olur yani

lolaman

lolaman

Üye
Senin gibi hala kalitenin megapixel ile ölçüldüğünü sananlar olduğu sürece tabi diğer firmalara 20mp , 13mp , 41mp kameraya sahip cihazlar çıkarır.
41 mp kameraya sahip demişsin de kameraların kralı o

ozakin70

ozakin70

Üye
haklısın ama :D sene 2013 apple hala 8megapixel siri kullanıyor :D ayıp be :D
en azından 12siri yapsa
hadi 8 yaptın lensleride sony gibi değilki
Bu sene akillandilar kamerayi sony e verdiler sony yapacak muhtemelen z2deki kamera olur lenslero bilemem kamera uygulamasinida degiayirecekler markette daha iyi olan bi uygulamayinsatin aldin apple ve marketten kaldirdi galiba onu gelisterecekler

ozakin70

ozakin70

Üye
Artik mpxl devri bitti zaten lensler konusuyor piyasa htc de ultrapixl diye bisey cikardi malum ama pek tutmayacak gibi oda tabi iyi lens kullanmazlarsa

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Defalarca konuşulan asılsız bir video :locked:

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt