İphone 6 alıcam şarj konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 alıcam şarj konusunda yardımcı olabilir misiniz?
İphone 6 almak istiyorum herkes farklı bişi soluyor benim için önemli olan hız ve şarj hız testlerini izledim onda sorun yok tek sıkıntım şarj olayında 1.5 2 günü bulur mu yoksa fıldır fıldır şarj mı arıcam :)

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
İphone 6 almak istiyorum herkes farklı bişi soluyor benim için önemli olan hız ve şarj hız testlerini izledim onda sorun yok tek sıkıntım şarj olayında 1.5 2 günü bulur mu yoksa fıldır fıldır şarj mı arıcam :)
Sarjı rahat ettirir seni merak etme 1810 mah batarya var az buz deil iphone 6 kullanıyorum memnunum

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben test sitelerinden biraz araştırdım iphone 6 değil de 6 plus gerçekten çok iyi gidiyor. ekran süresi iphone 6 plus için 6.5saat iphone 6 için ise 4.3 saat...

sLeepLe

sLeepLe

Üye
iphonedo diye birisi var ünlüdür onda 6 plus aldı ve 3 gün şarjı dayandı telefonun. 3 gün bekleme 11 saat kullanım süresi aldı. 6 da 3 gün gitmese bile 1.5 2 gün götürür seni ios8 ile şarj biraz daha iyileşti
benim 5s bile 36 saat bekleme 7 saat kullanım süresi aldı internette yazılan testler genellikle doğru çıkmıyor kullanımına bakar. ilk zamanlar çok gitmeyebilir çünkü telefon yeni elinde olucak sürekli ekrana bakıcan bir şey yapmasan bile kilit açıp kapatmak şarj yiyor ama pişman etmez seni bence

xmustx

xmustx

Üye
patronum karışık diye one m8 ini sattı.dün iphone 6 şarjı arıyodu garibim.malum pahalı cihaz bulamadı da.evde takmıştır artık şarja.ama elinden düşürmezsen bataryaya güvenme derim

furkankaya559758

Üye
Şarj konusunda iPhone'lar genelde kötüdür. Ama yukarıdaki arkadaşların söylediği şeylere göre şarj ömrü baya iyi. Ben iPhone 5S kullanırken şarj konusunda çok bunaldım. Bana şarjı pek dayanmıyordu. Hız konusunda iPhone zaten sorun çıkartmaz.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Şarjı yeterli ama hala iyi değil. Normal telefon gibi kullanırsan 3 günüde geçiyor ama yüklenirsen 1 gün anca.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Benim kullandığım whatsapp, sosyal ağlar, toplasan 1 saat telefonla konuşma bazen fazla, birazda internette gezinti 5s ile o süreyi bunları yaparak aldım

Fenomenon

Fenomenon

Üye
iphone 6 şarj konusunda çok iyi değil. phonearena'nın yaptığı testte 5s 5 saat ekran süresi olaıyor, ip6 6 saat ekran süresi alıyor. z3 ve z3 compact 10 saat ekran süresi alıyor.
ama tabi normal kullanımda 1 günü rahat çıkarır.

Luck Star

Luck Star

Üye
iphone 6 şarj konusunda çok iyi değil. phonearena'nın yaptığı testte 5s 5 saat ekran süresi olaıyor, ip6 6 saat ekran süresi alıyor. z3 ve z3 compact 10 saat ekran süresi alıyor.
ama tabi normal kullanımda 1 günü rahat çıkarır.
Yalniz 6 saat alan 6 plus. . iphone 6 daha az aliyor.

Birde su var batarya kiyaslamasinda telefon donanimina da bakmak lazim. Sonynin compact cihazlari ekrani kucuk ve 720p cozunurlugu var. Bir bakima hile denilebilir. Dusuk batarya kullanimi yuksek islemci ram vs. Ancak biraz az gibime geldi ip6 bataryasi. Bence hemen almayin kullananlarin goruslerini alin

sLeepLe

sLeepLe

Üye
z3 z3c bu telefonların kaç mah bataryası var 6 ve 6 plusun kaç mah var? bence 5s 6 6 plus batarya kapasitesine göre gayet iyi gidiyor. alttaki resimde görülen telefon 6 plus videosuda youtubeda mevcut. telefonda kapalı olan şeyler arka planda uygulama yenileme ve e-posta denetiminin el ile olması. konum servisleri açık internet açık falan bende bu cihazlarda 1 günü rahat çıkarır beni 5s üzmedi hiç bir zaman

Luck Star

Luck Star

Üye
z3 z3c bu telefonların kaç mah bataryası var 6 ve 6 plusun kaç mah var? bence 5s 6 6 plus batarya kapasitesine göre gayet iyi gidiyor. alttaki resimde görülen telefon 6 plus videosuda youtubeda mevcut. telefonda kapalı olan şeyler arka planda uygulama yenileme ve e-posta denetiminin el ile olması. konum servisleri açık internet açık falan bende bu cihazlarda 1 günü rahat çıkarır beni 5s üzmedi hiç bir zaman

Katiliyorum iphone u androidle. , androidi de iphone ile kiyaslamak cok yanlis.

Bende lg g2 var sarji cok iyi giden telefon arkadasta 5s var ayni olmasa da onun kullanimindan biliyorum gayet iyi gidiyor full kullanimda iphone 1 gun gider androidlerin geneli 1.5 gun gider olay bu. Karsilastirma yapmak gereksiz . konu sahibinin yapmasi gereken ip6 sahiblerinden bilgi almak

• Beğen
Tepkiler: Sertug1991, Türe ve sLeepLe
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
İphone 6 al sarjı iyi gidiyor emin ol

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Aslında şuan wp kullanıcısıyım ama bu şarj olayı beni delirtme noktasında şuan bigunde telefon 4 defa şarjlanır mı ya oyun o kadar çok aşırı oynamıyorum cloud raiders diye bi oyun var arada ona bakıyorum Facebook var ona bakınıyorum ve Whatsapp hepsi bu yani telefon görüşmem yoktur bile ama genede hemen bitiveriyor kardeşimde lg g2 var 1.5 gün 2 gün gidiyor ve dahada kızıyorum nasıl bu kadar çabuk biter diye onu bunu kısarak kullanmakta istemiyorum onu kıs bunu kapa bilmem ne 3310 dan farkı kalmıyor cayır cayır kullanmak varken bole kısıtlı kullanmak istemiyorum mesele burda yani (telefonum lumia 920 )

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Belki saçma gelcek ama iphone alacaksan s serisi alacaksın

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
plus iyidir de 6yı bilemem

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Belki saçma gelcek ama iphone alacaksan s serisi alacaksın

O dediginizi bir çok yerde bende okudum aslında doğruluğunu kullanan arkadaşlar bilirde şarj ve hız konusu benim için önemli

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Kuzenim G2 mini aldı şarj 2 gün çok rahat gidiyor. Kullanıma göre değişir ama Iphone'ların şarj o kadar iyi değil. Her gün şarj takarım dersen sorun olmaz.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
O dediginizi bir çok yerde bende okudum aslında doğruluğunu kullanan arkadaşlar bilirde şarj ve hız konusu benim için önemli
Genelde s serisi ilkinden ders alınmış veya taleplere göre düzelmiş oluyo yanlışsam düzeltin tabi

yunusk

Üye
iphone 6 almayı düşünüyorum.en az 3 sene götürmesi lazım beni. batarya konusunda tereddütlerim var. peki 2 sene sonra batarya vs değiştirme olayı olabiliyor mu ?
cevap yok galiba ?

Üst Alt