iPhone 5S ve iPhone 5C Teknik Özellikleriyle Fiyatı Resmileşti Detaylarla

Sponsorlu Bağlantılar

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
aynen ben şu an onu almak istiyorum 4 ay biriktirsem alırımda söyledim anneme ve teyzeme anca lisede telefon değişir dedi ben anca şu an galaxy young bu arada tekrar söylüyorum çok pahalı ya 5c

Türe

Türe

Üye
Eğer Türkiye'de 5C , 5'ten pahalı olursa tutulmaz. Millet Alüminyum alacağına ne diye polikarbon alsın ki ???

5 sahipleri de çok bişey kaybetmediler açıkçası. 5 hiçbir yerde kasmıyorken birkaç öz. için 5S alınmaz.

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
aynen ben şu an onu almak istiyorum 4 ay biriktirsem alırımda söyledim anneme ve teyzeme anca lisede telefon değişir dedi ben anca şu an galaxy young bu arada tekrar söylüyorum çok pahalı ya 5c
Evet pahalı senin yaşın kaç kaça gidiyosun

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Eğer Türkiye'de 5C , 5'ten pahalı olursa tutulmaz. Millet Alüminyum alacağına ne diye polikarbon alsın ki ???

5 sahipleri de çok bişey kaybetmediler açıkçası. 5 hiçbir yerde kasmıyorken birkaç öz. için 5S alınmaz.
Katılıyorum

Joker.

Joker.

Üye
5 ler üretimden kalktı :( çöp oldu cihaz resmen ya

Joker.

Joker.

Üye
Ben carsida 650 liraya satildigini gordugumde demistim bunu kacak kolaylastimi birakcan o cihazi
Hiç bi türlü elden çıkaramam ki yani ailem izin vermez :D Ve ona para ekleyip yeni cihaz alıcam ohoo , olsun ben telefonumu seviyorum

fk555897

fk555897

Üye
Fiyatlar o kadar önemli değil ama ekranın ppi değeri gerçekten çok yüksek.

Neagf

Üye
Acaba o ppi değeri fps kaybı yaratır mı? Gercekten süper bir ekran...

Türe

Türe

Üye
Hiç bi türlü elden çıkaramam ki yani ailem izin vermez :D Ve ona para ekleyip yeni cihaz alıcam ohoo , olsun ben telefonumu seviyorum
Çöp derken ? Üretimi durduruldu sadece. Daha stoklarda milyonlarca var. Ki bu cihaz 3 sene deatek alacaktır

• Beğen
Tepkiler: Joker.

Samet.25

5s saglam donanimli gelmis touch id ayri hava katmis cihaza gorunumun 5 ile ayni olmasi sacma ama donanim gorsel eksikligi kapatiyor apple yapti yapacagini yine

MaxipmaN

Üye
550ppi ekran olamaz bence 5cnin ise fiyatı çok uçuk düştüğünde de alınmaz o üvey evlat derler ona

0MG90

0MG90

Üye
Sadece çip değişmiş bir de TouchİD gelmiş fark yok bence.

Joker.

Joker.

Üye
Çöp derken ? Üretimi durduruldu sadece. Daha stoklarda milyonlarca var. Ki bu cihaz 3 sene deatek alacaktır
Oh iyi o zaman , bi anda apple sitesinde filanda göremeyince korktum :apple::apple::apple:

Üst Alt