Yardım iPhone 5s Güncellemeden Sonra Ahize Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5s Güncellemeden Sonra Ahize Sorunu
Cihazıma iOS 11.2.6 güncellemesini yaptıktan sonra ahize %50 ve üzeri ses ayarında cızırtı/parazit yapmaya başladı. Bugün ise sorun kendiliğinden 2 katına çıktı. Düşürme, çarpma vs yok! Ne yapmamı önerirsiniz? 11.3'ü mü bekleyeyim, tamire mi vereyim?

vedat1966

vedat1966

Üye
Garantili ise servise verin. Değilse bekletin. Yazılımsal bir sorun için (6S) servise gittiğimde güncellemeden kaynaklı kısa süre içinde yama ile düzelecektir demişti. 15 gün içinde yama ile düzeldi. En azından bilgi alırsın.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ben yazılımdan dolayı olmadığı Düşüncesindeyim. Apple gibi bir şirket Ahizeyi yazılım ile bozabilecek kadar küçük bir şirket değil.

•En yakın Zamanda Servise teslim etmelisiniz. Büyük bir ihtimalle cihaz degisimi soz konusu olacaktır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkür ederim. Cihazın garantisi yok maalesef! Ayrıca şunu da not düşeyim, arama yaparken ilk 1-2 saniye normal sonra bozuk ses veriyor.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cevaplar için teşekkür ederim. Cihazın garantisi yok maalesef! Ayrıca şunu da not düşeyim, arama yaparken ilk 1-2 saniye normal sonra bozuk ses veriyor.
Cihazın garantisi olmasa bile, Servise vermekten başka çareniz yok.

• Beğen
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Son 2 gündür ise her aramada aynı şeyi yapmaması. Sorun aramalara göre farklılık göstermeye başladı. Ankara'yı arıyorum sorun var Antalya'yı arıyorum sorun yok. :/

Az önce ki Kırşehir görüşmemde de sorun yoktu!

Anlaşılan ya Apple ya Turkcell bizimle eğlenir

Son düzenleme:

Üst Alt