Iphone 5in Ekranı Çok Yoruyor

• 10 Eylül 2013
  • 1858 Okunma
  • 19 Cevap

1. az önce yarım saat oyun oynadım parlaklık çok azdı başım ağrıdı ve gözlerim acımaya başladı bu hep oluyor ama bu sefer daha çok oldu c601de böyle birşey olmuyor

Yazan: MaxipmaN
  2. kaliteli ekrandan dolayı olmasın :naughty:

3. valla olabilir aga counter oynarken driveri ayarlayıp cam gibi yapınca da pert oluyordum geri aldım :)

4. Radyasyonla ilgili de olabilir :evet:

MaxipmaN bunu beğendi.
  5. Parlaklık az mıydı? Artıraydın. :D

6. çok dikkatli şekilde kafa yorup oynarsan yapar örneğin konsolda normal oynayınca problem yok ama aynı oyunu 3d oynayınca daha çok dikkat etmen gerekiyor çevre detaylarına vs. yani basit oyunlar oyna bence

7. cogu telde oluyo bendede ayni sorun var kör olcam yakinda :D

8. oynadığım oyun hill climb racing :ehe

9. 2,5-3 bin Lira verip alıyorsanız şikayetiniz ve siteminiz kendinize olmalı bence telefona değil :)

10. koryucu filim takarsan ekranı çizilmekten korursun hemde biraz olsun ekran ışıgını kırmış olursun
    ---
    2500tl para veriyor memnun mutlu değil, göz sağlıgını kaybetikten sonra ıphone 5 neylesin
    herşeyin başı sağlık sağlık elden giderse mal da mülkte boş

.caner. bunu beğendi.
  11. Telefonla karanlıkta mı oynadın ?

MaxipmaN bunu beğendi.
  12. yok aydınlıktı rekor kırayım diye çok kitlendim ekrana onun da etkisi oldu galiba, telefon benim değil kardeşimin :D
    ben c6-01 ile idare ediyom

13. gözlere dikkat etmli önerim mat ekran koruyucu takın

14. iphone 5'in sar degeri yuksek onun icin baş ağrısı yapıyor

15. :D Kardeşin neden girmiyor foruma ?

16. Apple parallax azaltma yada yükseltme seçeneği koydu denersin

17. Kardeşlerim iPhone 4 mu sirf gözlerimi bozdu diye biraktim su an uzagi iyi gormuyorum retina ekran maalesef gözleri bozuyr.benim gibi sürekli telefon kurcalayanlara zararli

18. Benimde nedense ios 7 yüklediğimden beri ip5 te eğer gün içinde çok oyun oynarsam acayib miğde bulantısı oluyor nedenini bilen varmı parlaklık yarının altında

19. ekran kaliteli yapacak bir şey yok. gözüne yakın tutma. çok karanlık ortamda çok parlak olmasın ekran.

20. mesele ekrandan ziyade Sar değeri. 2 bin lira fazla değil bnce bir xray cihazı için :D

.caner. bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 23:50