Iphone 5in Ekranı Çok Yoruyor

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5in Ekranı Çok Yoruyor
az önce yarım saat oyun oynadım parlaklık çok azdı başım ağrıdı ve gözlerim acımaya başladı bu hep oluyor ama bu sefer daha çok oldu c601de böyle birşey olmuyor

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kaliteli ekrandan dolayı olmasın :naughty:

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
valla olabilir aga counter oynarken driveri ayarlayıp cam gibi yapınca da pert oluyordum geri aldım :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Radyasyonla ilgili de olabilir :evet:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Invoke

Invoke

Üye
Parlaklık az mıydı? Artıraydın. :D

Velican33

Üye
çok dikkatli şekilde kafa yorup oynarsan yapar örneğin konsolda normal oynayınca problem yok ama aynı oyunu 3d oynayınca daha çok dikkat etmen gerekiyor çevre detaylarına vs. yani basit oyunlar oyna bence

Samet.25

cogu telde oluyo bendede ayni sorun var kör olcam yakinda :D

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
oynadığım oyun hill climb racing :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
2,5-3 bin Lira verip alıyorsanız şikayetiniz ve siteminiz kendinize olmalı bence telefona değil :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
az önce yarım saat oyun oynadım parlaklık çok azdı başım ağrıdı ve gözlerim acımaya başladı bu hep oluyor ama bu sefer daha çok oldu c601de böyle birşey olmuyor
koryucu filim takarsan ekranı çizilmekten korursun hemde biraz olsun ekran ışıgını kırmış olursun
2,5-3 bin Lira verip alıyorsanız şikayetiniz ve siteminiz kendinize olmalı bence telefona değil :)
2500tl para veriyor memnun mutlu değil, göz sağlıgını kaybetikten sonra ıphone 5 neylesin
herşeyin başı sağlık sağlık elden giderse mal da mülkte boş

• Beğen
Tepkiler: .caner.
mkyb

mkyb

Üye
Telefonla karanlıkta mı oynadın ?

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
yok aydınlıktı rekor kırayım diye çok kitlendim ekrana onun da etkisi oldu galiba, telefon benim değil kardeşimin :D
ben c6-01 ile idare ediyom

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
gözlere dikkat etmli önerim mat ekran koruyucu takın

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
iphone 5'in sar degeri yuksek onun icin baş ağrısı yapıyor

.caner.

.caner.

Üye
El Hadimi

El Hadimi

Üye
Apple parallax azaltma yada yükseltme seçeneği koydu denersin

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Kardeşlerim iPhone 4 mu sirf gözlerimi bozdu diye biraktim su an uzagi iyi gormuyorum retina ekran maalesef gözleri bozuyr.benim gibi sürekli telefon kurcalayanlara zararli

thezombie

Üye
Benimde nedense ios 7 yüklediğimden beri ip5 te eğer gün içinde çok oyun oynarsam acayib miğde bulantısı oluyor nedenini bilen varmı parlaklık yarının altında

zx6r

zx6r

Üye
ekran kaliteli yapacak bir şey yok. gözüne yakın tutma. çok karanlık ortamda çok parlak olmasın ekran.

-Emre

-Emre

Üye
mesele ekrandan ziyade Sar değeri. 2 bin lira fazla değil bnce bir xray cihazı için :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt